Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Екскурсія на очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» порадувала школярів та їх наставників

24 квітня, 11:28
Переглядів: 272

Минулого тижня з екскурсією в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» побувала група учнів 7-12 класів Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради у супроводі вчителів Юлії Кузів та Галини Перегуди, які з великою цікавістю ознайомилися  з роботою цеху нейтралізації та очищення промислових стічних вод (НіОПСВ).

Візиту вихованців Калуської спецшколи на найбільше підприємство Калуша передував лист від дирекції навчального закладу на адресу керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

У ньому, зокрема, й було висловлено прохання про організацію та проведення екскурсії саме в цеху НіОПСВ, тобто на очисних спорудах підприємства, з метою, як зазначено в листі, «зацікавлення учнів та формування в них екологічного світогляду, пропаганди дбайливого ставлення до природи і водних ресурсів».

І керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» надало можливість учням та їх наставникам побувати на очисних спорудах підприємства, забезпечивши групу кількості 27 осіб відповідним автотранспортом.

Таке ставлення нафтохіміків неабияк зворушило екскурсантів, а вчителька біології Юлія Кузів навіть підготувала й надіслала на адресу колективу калуських нафтохіміків подяку. У ній, зокрема, зазначено:

«Екскурсія відбулася в рамках проведення обласної екологічної акції «Чиста вода – здорова нація» з метою формування екологічного виховання та забезпечення обізнаності учнів з питаннями раціонального використання водних ресурсів міста та регіону .

Учні ознайомилися з трьома видами очистки води та стоків: механічною, фізико-хімічною та біологічною. Вони на власні очі побачили  відстійники, аеротенки, фільтри… Порівняли воду на початковій стадії і вже очищену після багатогодинної очистки в колодязі – чисту і прозору, котра далі «подорожує» в ріку  Дністер.

Діти повернулися задоволені та щасливі з важливим та цінним розумінням того, як правильно та економно поводитися з водними ресурсами. Тож будемо тепер впроваджувати набуті знання на практиці!

 Вчителі та учні висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за організовану екскурсію в цех нейтралізації і очищення промислових стічних вод і наданий автотранспорт, а також начальнику цеху Назару Руску та начальнику відділення Віктору Трушу за проведений цікавий та інформативно насичений екскурс по всіх стадіях нейтралізації та очистки води. Також  висловлюємо особливу подяку  працівницям відділу з організації навчання та розвитку персоналу за розуміння, комунікацію, допомогу та сприяння в організації та проведенні екскурсії».

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: