Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Іван Підсадюк: «Мене особливо радує те, що підприємство вже четвертий рік поспіль після довготривалого простою стабільно працює»

04 січня, 10:51
Переглядів: 478

Завершився рік, який як для українців, так і населення всієї планети був непростим і багатим на  події, які позначилися на житті людей, внесли в нього свої корективи.

Не став винятком 2020 рік і для колективу найбільшого не лише Калуша, а й Прикарпаття підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ». І хоча з його генеральним директором Іваном Підсадюком було заздалегідь домовлено про інтерв’ю наприкінці року, але наша розмова відбувалася фактично вже в переддень Нового року і торкнулася як питань роботи підприємства в минулому році, його перспектив, так і тих, які мали безпосередній вплив на його діяльність.

– Найперше, Іване Михайловичу, яким був 2020 рік для підприємства? Що Вас порадувало, а що засмутило?

– Порадувало те, що, незважаючи на всі труднощі,  «КАРПАТНАФТОХІМ» суттєво наростив виробництво продукції, що розширилася географія ринку і, що немаловажно, продукція не залежувалася на складах. Мене особливо радує те, що підприємство вже четвертий рік поспіль після довготривалого простою стабільно працює. Хоча, аналізуючи рік, що минає, варто сказати, що він був непростий для нашого підприємства, як, до речі, для більшості  нафтохімічних комплексів світу.

Ще наприкінці 2019 року ми зіткнулися з різким підвищенням цін  для нашого підприємства на ринку вуглеводневої сировини, що зробило його економіку збитковою. А тут ще додався обвал цін на полімерну продукцію, зокрема поліетилен та поліхлорвінілову смолу.  І в такій ситуації Наглядовою радою і керівництвом підприємства були розглянуті різні варіанти роботи підприємства, зокрема зупинка його технологічних установок та переведення їх на режим простою. А ще в листопаді-грудні 2019 року на ринку продукції впав попит на поліетилен. Тому ми були вимушені вже з 1 січня 2020 року зупинити цех з його виробництва.

Тож, з огляду на все це, початок року нам не обіцяв нічого доброго, бо всі наші економічні розрахунки в тій ситуації показували збитки, а це означало повну зупинку підприємства.

– Що зумовило ці негаразди, чому впали ціни на продукцію?

– До такої ситуації призвела світова економічна криза, яка в значній мірі була зумовлена пандемією COVID-19. І як у таких до того незнаних умовах працювати ніхто не знав. На ринку спостерігалося тоді різке коливання цін як на сировинні продукти, зокрема нафтові, так і на готову полімерну. Слід було думати, аналізувати та вживати необхідні заходи.

І в цій ситуації Наглядовою радою та керівництвом підприємства були прийняті невідкладні заходи з пошуків нових ринків як сировини для виробництв, так і для збуту готової продукції. Адже багато підприємств у світі, з якими ми мали партнерські зв’язки, в той час або зупинилися, або скоротили обсяги виробництва. В «КАРПАТНАФТОХІМі» був запроваджений жорсткий режим економії матеріальних ресурсів та зменшення всіх витрат, в тому числі і за рахунок оптимізації персоналу. З метою виконання цих завдань керівництвом «КАРПАТНАФТОХІМу», його головними спеціалістами було проведено велику кількість нарад у режимі онлайн з членами Наглядової ради підприємства з питань організації роботи в нових умовах.

Підсумовуючи вищесказане, вважаю, що найскладнішим для колективу був період з грудня 2019-го до квітня 2020 року, адже саме в цьому місяці ми вже стали виходити на стабільний режим роботи всіх установок, в тому числі й з виробництва поліетилену, яка була знову введена в дію.

– Актуальним на цих нарадах було питання поширення в Україні та світі коронавірусної інфекції. Наскільки  ефективними виявилися впроваджені заходи щодо запобігання захворюваності працівників?

– Безперечно, що пандемія внесла кардинальні зміни в життя колективу нашого товариства. Спочатку ніхто не розумів усю глибину цього захворювання і не передбачав, що можуть бути вжиті такі суворі заходи, зокрема й в Україні. А на нашому підприємстві нині працює близько 2800 осіб. Пандемія загрожувала масовому захворюванню працівників. Це означало, що міг настати такий момент, коли не було б кому працювати в цехах безперервного виробничого процесу. Тож, коли урядом були впровадженні карантинні заходи, ми стали думати, що слід зробити, аби наші люди не хворіли, а підприємство працювало.

З метою запобігання поширенню хвороби на підприємстві був створений штаб з організації  роботи в умовах карантину. З його ініціативи були впроваджені досі непопулярні, але такі дуже необхідні заходи, як обов’язковий масковий режим, використання антисептичних засобів, дезінфекція усіх без винятку приміщень (виробничих, господарських, адміністративних). Було змінено режим роботи їдалень, які стали працювати лише на винос, запроваджено додаткові маршрути з доставки працівників на роботу і з роботи. Особлива увага тут була приділена тим категоріям працюючих, які проживають у селах. Також були впроваджені заходи з ізоляції наших працівників від контактів з іншими особами. А перед власниками автотранспортних підприємств була поставлена вимога обов’язкової дезінфекції салонів автобусів і перевезення пасажирів тільки за наявності сидячих місць.

Оцінюючи все зроблене на підприємстві для запобігання пандемії,  хочу сказати, що запровадженні заходи були дієвими. Підтвердженням цьому є те, що не було допущено в колективах масової захворюваності людей. Керуючись принципом колективної безпеки, ми дозволили частині працівників структурних підрозділів працювати дистанційно. Мала позитивне значення в цій ситуації та велика роз’яснювальна робота, яку провели через засоби масової інформації, соціальні мережі, інші носії інформації працівники служби управління персоналом, управління з охорони праці та техніки безпеки, керівники та провідні спеціалісти інших підрозділів.

– Усім також відомо, що калуські нафтохіміки не лише на підприємстві боролися з пандемією, а й допомагали в цьому громаді міста й іншим підприємствам та організаціям.

– Це справді так, бо були у нас для цього як бажання, так і певні можливості. Справа в тому, що ми виробляємо такий дуже ефективний дезінфікуючий засіб, як гіпохлорит натрію. Його ми не лише самі використовуємо для дезінфекції приміщень, будівель, але й благодійно надаємо комунальним та іншим підприємствам Калуша, медичним закладам і всім тим, хто потребує цього засобу. Ми нікому не відмовляли.

У такий непростий для усіх нас період підприємство налагодило виробництво рідкого медичного кисню, виконавши всі необхідні процедурні та організаційні умови з отримання ліцензії та реєстрації цього продукту. І сьогодні мені дуже приємно від того, що в грудні ми вже поставили в медичні заклади понад 100 тонн рідкого кисню, з яких 40 тонн для нашої Калуської ЦРЛ. А ще з метою стабільного постачання медичного кисню у палати хворим за кошти підприємства була придбана для лікарні в Підгірках сучасна кріогенна киснева установка.

– Повернемося, Іване Михайловичу, до роботи підприємства в 2020 році. Адже крім того, що в умовах світової економічної кризи та пандемії підприємство працювало, в його цехах був проведений плановий зупинковий ремонт.

– Такий ремонт був очікуваний, адже вперше в історії нашого підприємства ми працювали без нього два роки. Тому технологічні цехи вимагали зупинки і виконання дуже відповідальних ремонтних робіт. Говорити сьогодні про те, чи правильним було рішення, коли в період і економічної кризи, і поширення пандемії виробництва зупиняються, сьогодні, думаю, вже недоцільно. Адже, по-перше, ремонт був нам необхідний. А по-друге, ми дуже грамотно все розрахували, в тому числі й терміни зупинки,  і набір тих важливих робіт, які обов’язково слід було виконати.

Складність ремонту полягала в тому, що світ продовжує жити в умовах пандемії, це створювало немалі труднощі з поставкою необхідних матеріалів, обладнання, запасних частин. Тому, звичайно, ми відчували певні труднощі, зважаючи на те, що в Україні й так є дуже мало підприємств, які можуть виконати наші замовлення.

Слід було також дуже відповідально вирішити питання залучення до виконання частини робіт спеціалізовані ремонтні підприємства. Під час проведення зупинкового ремонту в нас на виробництвах одночасно перебувало близько 600 працівників, які представляли різні регіони України. Тому, звичайно, були певні побоювання, чи не призведе це до росту захворюваності на COVID-19 і чи зможемо успішно запустити установки після завершення ремонтних робіт. З цього приводу, до речі, теж було впроваджено ряд заходів, які зобов’язували спеціалістів сторонніх організацій дотримуватися встановлених на підприємстві карантинних правил, а їх контакти з нашими працівниками було обмежено.

Хочу також сказати, що вперше під час минулого ремонту ми запровадили проведення щоденних оперативних нарад на виробництвах у так званому ходячому форматі. У них брали участь ке-рівники підприємства, його основних служб, які, перебуваючи на території того чи іншого структурного підрозділу, на власні очі оцінювали хід ведення робіт, дізнавалися про проблеми, що існують, які потім вирішувалися.

Особливістю зупинкового ремонту 2020 року було й те, що він тривав лише 21 день, тоді як у 2018-у – 40. У той же час обсяг важливих і високотехнологічних робіт у цехах піролізу, компримування і поділу пірогазу, з виробництва вуглеводнів, виробництва хлорвінілу, хлору і каустичної соди мембранним методом, поліхлорвінілової смоли суспензійної, розділення повітря був виконаний не менший. Тому я вважаю нашим спільним великим успіхом те, що ми провели цей ремонт, вчасно ввели установки в дію і нині вони працюють на необхідних навантаженнях. Виконання під час ремонту завдань з оновлення та модернізації обладнання має забезпечити нам надійну роботу підприємства впродовж 2021-2022 років.

– Що Вас ще нині хвилює як керівника підприємства, чи можете когось особливо відзначити за його внесок у загалом успішний для колективу рік?

– Скажу так, що всі працівники підприємства підтвердили свій професіоналізм та надійність у роботі в такий непростий для нас 2020 рік, а тому хочу їм щиро за це подякувати.

Що ж до хвилювань, то мене й сьогодні продовжує турбувати те, що ми живемо і працюємо в умовах економічної кризи, пандемії, що може призвести до нових непередбачуваних подій. І наш колектив не може бути поза межами такої ситуації. Тож, говорячи про рік, який прийшов, дуже хотілося б, щоб усі наші установки продовжували працювати на тих навантаженнях, які забезпечують прибуткову діяльність підприємства.

– На завершення розмови, Іване Михайловичу, що б побажали працівникам колективу і як плануєте зустріти Новий 2021 рік?

– Усім нашим працівникам, їхнім сім’ям та родинам бажаю передусім міцного здоров’я, благополуччя, миру та впевненості в завтрашньому дні.

Зустрічатиму 2021 рік у родинному колі разом із сім’ями дочки та сина, з внуками, яких у мене вже двоє.

Розмову вів

Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: