Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуські нафтохіміки посилили протиепідемічні заходи

05 березня, 12:18
Переглядів: 79

У зв’язку з тим, що на території Івано-Франківської області встановлено з 26 лютого «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» посилили протиепідемічні заходи для запобігання гострим респіраторним захворюванням серед працівників підприємства. Детальніше про це ми попросили розповісти начальника господарського відділу Богдана Дакуса.

– Відчуваючи соціальну відповідальність за життя і здоров’я як працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» (їх сімей, родин), так і жителів міста Калуша й Калуського району, підприємство продовжує забезпечувати всіх працюючих засобами індивідуального захисту та антисептичними засобами, – констатує Богдан Богданович. – На сьогодні додатково закуплено 120 тисяч одноразових захисних масок та 1000 літрів спиртового дезінфікуючого засобу для рук, якими забезпечуються працівники відповідно до встановлених норм.

На підприємстві продовжує регулярно проводитися санітарна обробка приміщень і транспортних засобів, якими забезпечується доставка працівників на роботу та з роботи. Для окремих працівників товариства встановило дистанційний (надомний) режим роботи на період посилених карантинних обмежень із збереженням посад і забезпеченням виплати заробітної плати з дотриманням норм ст. 115 Кодексу законів про працю України. Також на підприємстві проводиться профілактична й інформаційна робота на виробництвах та в інших структурних підрозділах з метою недопущення інфекційних захворювань серед працівників та їхніх родин.

У місцях скупчення працівників, побутових приміщеннях, операторних, санвузлах та кімнатах апаратників встановлено дозатори з антисептичним спиртовим засобом для рук. При входах працівників в адмінприміщення, на пропускних пунктах та прохідних встановлено ємності з спеціальними памперсами з розчином гіпохлориту натрію для дезінфекції взуття. Кожних дві години, згідно з графіками проведення робіт з дезінфекції, у структурних підрозділах спеціальними оприскувачами проводиться обробка всіх виробничих приміщень розчином гіпохлориту натрію. Дверні ручки, столи та комп’ютерна техніка (мишка, клавіатура), якими користуються працівники, протираються антибактеріальним розчином «Бланідас».

Розчином гіпохлориту натрію для проведення робіт з дезінфекції на сходових клітках, санітарних вузлах та в інших місцях скупчення працівників забезпечені всі підрозділи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На основних пунктах переходу працівників на роботу працівникам виміряється температура тіла безконтактними термометрами. Також один раз у тиждень в кожному структурному підрозділі та на заводоуправлінні товариства проводиться додаткова обробка приміщень холодним аерозольним туманом за допомогою спеціального генератора холодного туману «ТУМАН -М turbo».

На підприємстві організовано харчування всіх працівників комплексними гарячими обідами з доставкою їжі в одноразовому посуді на робочі місця. А ось проведення планових медичних оглядів працівників у зв’язку з посиленням карантинних обмежень вирішено з 1 березня тимчасово призупинити.

Користуючись нагодою, бажаю нафтохімікам берегти своє здоров’я й ніколи не хворіти.

Записав Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: