Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» – одне з небагатьох підприємств України, яке впроваджує нові технології»

20 лютого, 11:48
Переглядів: 308

В одному з останніх номерів всеукраїнського інформаційно-аналітичного видання «2000» було опубліковано інтерв’ю з президентом Союзу хіміків України Олексієм Голубовим.

Калушанам і насамперед працівникам товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» ця людина відома ще з 90-х років, коли О.Г.Голубов був заступником міністра промисловості України. А в травні минулого року саме з його ініціативи вперше в історії підприємства в  Калуші відбулися збори Союзу хіміків України.

Тож не випадково в зазначеному вище інтерв’ю редакції газети «2000» була приділена увага діяльності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та значенні діяльності  підприємства  для хімічної галузі нашої держави.

Так, зокрема, на запитання журналіста про те, яка роль заводу «КАРПАТНАФТОХІМ» у загальному підйомі хімічного виробництва в Україні, зважаючи на дані з пояснювальної записки до Держбюджету на 2019 рік, Олексій Григорович сказав:

«Вперше за останні кілька років хімпром має позитивну динаміку росту обсягів виробництва. Але цей ріст відбувся  практично від дна (надіюся, що ми від нього вже відштовхнулися). І сталося це  в основному завдяки відновленню роботи калуського підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ», яке до цього п’ять років простоювало. Союз хіміків спільно з Федерацією роботодавців та деякими народними депутатами України добилися, щоб із сировини, яка використотовується підприємством для виробництва продукції, зняли акциз. У результаті цього завод отримав позитивну рентабельність. І коли сьогодні забрати зі статистики показники карпатців, то загальний ріст у хімічній  галузі становитиме в межах 3 відсотків, тоді як ріст виробництва хімічних підприємств України в період із січня 2017 до січні 2018 року становив 33,8 відсотка.

Тому варто віддати належне власнику і керівництву «КАРПАТНАФТОХІМу», яким навіть після п’ятилітнього простою вдалося зберегти кадровий кістяк. Це – головне. Варто також віддати належне інвестору, який єдиний за всі роки незалежності впровадив нові проекти. Маю на увазі установки з випуску поліетилену, хлору і каустику, полівінілхлориду суспензійного. Цей промисловий майданчик планомірно розвивається. «КАРПАТНАФТОХІМ» – одне з небагатьох підприємств в Україні, яке постійно впроваджує нові технології, зменшуючи ресурсо-енергоспоживання».

Валерій Денисенко («2000»).

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: