Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» відновив доставку працівників на роботу і з роботи додатковими рейсовими автобусами

04 вересня, 14:06
Переглядів: 646

У зв’язку з тим, що Калуш разом з ще дев’ятьма містами та одинадцятьма районами України потрапив до «червоної» зони за рівнем епідемічної небезпеки, на території яких заборонена робота громадського транспорту, в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» оперативно вжили заходи для відновлення доставки працівників на роботу і з роботи додатковими рейсовими автобусами перевізників.

– Оскільки нове епідемічне зонування почало діяти з 00:00 31 серпня, то ми подбали про те, щоб уже з цього дня працівники підприємства могли без проблем доїжджати на роботу і так само з роботи повертатися додому, – коментував ситуацію начальник відділу оплати праці і соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мельник. – Як і на початку жорсткого карантину, що був запроваджений в Україні й довго не послаблювався, підприємство і тепер знову погодило окремі угоди з автопідприємствами «КАЛУШ-ТРАНС» і «ЛЮКС ТРАНС» про надання послуг з перевезення працівників як з сіл Калуського району, так і з міста Калуша за додатковими рейсовими маршрутами.

Погоджуючи з перевізниками графіки руху автобусів, врахували й те, що за рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Калуші, починаючи з понеділка, 31 серпня, запроваджено регулярні спеціальні рейси для перевезення працівників до об’єктів критичної інфраструктури з 06:25 до 10:00 та 16:00 до 19:00 в межах кількості місць для сидіння за діючими в місті маршрутами і графіками руху громадського транспорту. Їхніми послугами теж можуть у період до виходу Калуша з «червоної» зони користуватися деякі нафтохіміки, списки яких ми підготуємо та подамо до 4 вересня в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради. Відповідно вони отримають пронумеровані посвідчення встановленого зразка, пред’явлення яких під час посадки в міський спеціальний рейсовий автобус буде підставою для проїзду в ньому. Але, думаю, що таких працівників в «КАРПАТНАФТОХІМі», котрі матимуть потребу ще й користуватися послугами таких спецавтобусів, набереться не багато. Адже складений нами з перевідниками графік руху автобусів з додатковими рейсами з сіл і міста дозволяє і денному, і змінному персоналу підприємства своєчасно доїжджати на роботу та повертатися додому.

За словами Ігоря Ярославовича, введеними додатковими рейсами охоплено напрямки руху автобусів в усі села, мікрорайони та житлові масиви Калуша, де проживають працівники «КАРПАТНАФТОХІМ» з врахуванням початку і завершення роботи виробничого й технологічного персоналу, який трудиться в змінах тривалістю 8 та 12 годин. Зокрема, зараз автобуси перевізників курсують за такими маршрутами: Завадка – Управління; Збора – Управління; Станькова – Управління; Управління – Гуменів – Негівці – Довгий Войнилів – Копанки – Технікум; Кадобна – Голинь – Пійло – Технікум; Роздоріжжя – Шахта, Шахта – Роздоріжжя. Також перевезення нафтохіміків здійснюються з Войнилова, Слобідки, Середнього Бабина, Бережниці, Підмихайля, Вістової, Новиці, Добровлян та інших населених пунктів Калуського району.

З міста Калуша до існуючих графіків руху автобусів на підприємство введено додаткові рейси з відправкою в робочі дні автобусів від зупинки «Технікум» до зупинки «Управління» о 06:30 і 07:23 та від зупинки «Управління» до зупинки «Технікум» – о 16:35, а в п’ятницю – о 15:20. Крім того, у всі дні, в т. ч. у вихідні, від зупинки «Управління» до зупинки «Технікум» виконується додатковий рейс о 20:00.

Ігор Мельник також повідомив, що у ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ» через віднесення міста Калуша до «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19 посилено заходи щодо дезінфекції приміщень. Для цього використовується гіпохлорит натрію власного виробництва, розчин «Бланідас» та інші засоби.

На підприємстві продовжує діяти масковий режим. Кожного тижня працівникам видається по дві або по три захисні одноразові маски на добу залежно від тривалості перебування на роботі. Їдальні на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не працюють, але в них продовжують готувати для нафтохіміків обіди на виніс в одноразовому посуді.

З самого початку запровадження в Україні карантину через поширення коронавірусу й дотепер, відповідно до наказу генерального директора підприємства, максимально обмежуються поїздки працівників у будь-які відрядження. Також оскільки Калуш потрапив до «червоної» зони й рішення про послаблення для міста цього рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 переглядатимуть не раніше, ніж через 14 днів, то в «КАРПАТНАФТОХІМі» продовжено дію наказу щодо дистанційної форми роботи до 31 жовтня. Якщо працівник (працівниця) вдома має комп’ютер, під’єднаний до інтернетмережі, та там можливо встановити доступ до необхідних йому (їй) систем для виконання роботи, то варіант дистанційної праці передусім повинен дозволити керівник підрозділу, де трудиться ця людина. Переважно ніхто цьому не перечить. Але якщо немає технічної можливості для того, щоб перейти на дистанційну форму роботи (особливо це стосується працівниць, в котрих є діти дошкільного віку, а дитсадки в Калуші зараз позакривали через червоний рівень епідемічної небезпеки), то в такому випадку можна оформити платну чи безоплатну відпустку.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: