Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Майстри «КАРПАТНАФТОХІМу» продовжують підвищувати свою кваліфікацію

14 листопада, 09:08
Переглядів: 616

Минулого року в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було запроваджено курси підвищення кваліфікації для старших майстрів і майстрів. Цьогоріч від нововведення керівництво підприємства вирішило також не відмовлятися і 7 листопада тут розпочалося навчання для чергової групи працівників.

– Ці навчання відбуваються з відривом від виробництва в навчальному класі відділу роботи з персоналом, – розповідає провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька. – Тематичний план і програма курсів підвищення кваліфікації складається з 24 годин теоретичних занять. Під час навчань працівники отримують найновішу інформацію з основ трудового законодавства, управління персоналом, навчання кадрів та охорони праці на виробництві, знайомляться з структурою підприємства і перспективами його розвитку. Також майстрам розповідають про планування, організацію виробничих процесів у різних структурних підрозділах, ремонт та обслуговування технологічного устаткування, мінімінізацію ризиків порушення технологічного режиму та ін.

Завершилось навчання екскурсією в Народний музей історії та трудової слави підприємства, а також складанням заліку з прослуханого курсу цільового призначення.

До проведення навчання у ролі викладачів були задіяні заступник генерального директора з управління персоналом і адміністративних питань Ігор Мацьків, заступники начальників виробництв, цехів, керівники відділів, служб, провідні фахівці, економісти, інженери та інші висококваліфіковані спеціалісти підприємства.

– Упродовж трьох днів отримали нові знання та закріпили набутий досвід тридцять чотири майстри та старші майстри підприємства, – продовжує І. Білецька. – Загалом така ініціатива, як на мене, є дуже дієвою, адже дозволяє не лише підвищити кваліфікацію інженерно-технічних працівників, а й водночас визначитися з резервом керівників на вакансії вищого рівня.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: