Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Мирослав Герець: «Колектив готовий працювати на максимальних навантаженнях»

27 жовтня, 09:27
Переглядів: 17259

Звіти та коментарі начальників цехів і підрозділів «КАРПАТНАФТОХІМу» після його пуску засвідчують, що установки повністю відновили свої виробничі потужності, а їх продукція посіла гідне місце на ринку не лише України, а й у світі. Керівництво підприємства запевняє, що сприяє цьому наявність працівників, які віддали підприємству десятки років, а тепер їхній досвід та вміння сприяють належній праці.

Тому мимоволі виникає запитання, як зараз справляється з навантаженнями колектив найновішого виробництва – полівінілхлориду суспензійного (ПВХС), в якому працюють здебільшого молоді працівники. З цього журналіст «НК» і розпочала розмову з заступником начальника цеху з виробництва ПВХС Мирославом Герецем.

– Наш колектив справді складається здебільшого з молодих працівників, – відзначає Мирослав Романович, – середній вік яких виробничників орієнтовно складає 35 років, але досвіду, професіоналізму та відповідальності до роботи в них достатньо. До речі, більшість працівників з розумінням поставилися до тривалого простою виробництв і залишилися вірними підприємству. Зараз вони – «кістяк» нашого виробництва і навчають новоприйнятих, серед яких, до слова, є й старші від них. Можу, зокрема, відзначити серед інших апаратників відділення полімеризації Василя Глущака і Володимира Івашківа, апаратників відділення сушіння Миколу Кульчицького і Олександра Побігуна, апаратників відділення фасовки Романа Краця і Романа Хухру, які добре зарекомендували себе під час пуску підприємства і надзвичайно відповідально ставляться до роботи й зараз.

Наразі штат у нас повністю укомплектований. Інша справа, що певна його частина – новоприйняті працівники, тож щоб повноцінно приступити до роботи, їм спочатку слід пройти курси навчання, здати відповідні екзамени, стажуватися… Ця процедура займає орієнтовно один-два місяці, але з покладеними перед нами завданнями справляємося, хоч і не без труднощів звичайно.

До слова, серед новоприйнятих працівників є люди, які раніше працювали в інших цехах підприємства, а тому вони досить швидко, так би мовити, акліматизувалися і вже не відстають від тих працівників, які працюють давно.

Торкаємося у розмові з Мирославом Романовичем і робочих буднів виробництва, якості нашого ПВХ та шляхів його експорту.

– Зараз наше виробництво працює у межах 60-відсоткового навантаження, – повідомляє М. Герець. – Але з наступного місяця плануємо збільшити потужності до 80%, тому й виготовленої продукції стане більше. А попит на неї є… До слова, вже є вдосталь замовлень на ПВХ наперед, тому відповідно до цих потреб складаємо виробничі плани.

Географія збуту нашого полівінілхлориду дуже велика, починаючи від України і закінчуючи Індією та Македонією. Приїжджає також багато машин і з Туреччини, Польщі, Білорусі, Німеччини та Швейцарії.

Щодо експорту продукції, то новим досвідом для нас стало її відвантаження у морські контейнери та автополімеровози. Раніше ПВХ траспортували лише автомобілями та залізницею. Це теж, як на мене, посприяло розширенню географії збуту нашої продукції.

Загалом наша установка дозволяє випускати шість різних марок ПВХ. Але найбільш затребуваними є дві з них, які ми зараз і виготовляємо – KSR-67 та KSF-70. Перша марка ПВХ використовується для виробництва труб, погонажних виробів, віконного профілю, підвіконників та ін. Друга марка нашої продукції здебільшого використовується під час виготовлення кабельних пластикатів, фітингів, плівок, шлангів та ін.

Насамкінець Мирослав Герець відзначив, що, незважаючи на різні виробничі моменти, колектив цеху готовий і хоче працювати на максимальних навантаженнях, виготовляти якісну продукцію, фасувати та вчасно відвантажувати її споживачам.

2171 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: