Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Міжнародні аудитори перевіряли готовність нафтохіміків до праці за новими стандартами

23 серпня, 10:10
Переглядів: 173

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з 20 по 23 серпня проходив сертифікаційний аудит Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці щодо відповідності вимогам міжнародним стандартам ISO 45001.

Перевірити готовність підприємства до впровадження нового стандарту (попередній OHSAS 18001 був наданий підприємству у вересні 2010 р.) було доручено групі аудиторів ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» на чолі з головним аудитором Олегом Чаусом.

Як повідомив  редакції «НК» начальник управління з промислової безпеки, охорони праці і екології підприємства Василь Кучер, протягом чотирьох днів аудитори побувають у більшості наших структурних підрозділів, де зустрічатимуться з керівниками та  спеціалістами служб, управлінь, цехів та відділів підприємства, ознайомляться зі станом забезпеченням належних вимог з охорони здоров’я і безпеки праці працівників і на підсумковій нараді, яка запланована на 23 серпня, нас ознайомлять зі своїми попередніми висновками щодо надання нашому товариству нового міжнародного стандарту.

Для впровадження системи менеджменту гігієни і безпеки праці ІSO 45001 на підприємстві  відділом промислової безпеки, охорони праці та екології спільно з керівниками структурних підрозділів в першому півріччі цього року було  розроблено та впроваджено процедуру системи управління охороною праці згідно з вимогами нового стандарту. Ідентифіковано ризики та вжито відповідних заходівз управління ними .

Впровадження даного стандарту  є стратегічним і оперативним рішенням для нашого товариства і сприятиме значному підвищенню рівня безпеки працюючих. Адже даний стандарт ІSO для систем управління охороною здоров'я та безпекою праці був введений у дію у березні 2018 року, базується на принципах Міжнародної організації праці (МОП) та національних стандартах і на даний час є одним із найбільш затребуваних у світі.

Наш кор.

Довідка «НК». Історія назви стандарту  ІSO бере початок з 1946 року, коли делегати з 25 країн світу зустрілися у Лондоні в Інституті  цивільних інженерів і прийняли рішення про створення нової міжнародної організації з метою підтримки міжнародної координації і уніфікації промислових стандартів.

23 лютого 1947 р. нова організація ІSO офіційно розпочала свою діяльність, членами якої на сьогоднішній день є представники із 164 країн світу. Назва ІSO походить від грецького  слова «isos», що означає рівний: «незалежно від країни, незалежно від мови, ми завжди ІSO…».

 

На знімку: міжнародні аудитори в кабінеті начальника відділу промислової безпеки, охорони праці та еколо

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: