Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

На "КАРПАТНАФТОХІМі" ревізують важливу колону установки з виробництва хлорвінілу

12 квітня, 16:18
Переглядів: 20239

Що таке пуск виробництва і наскільки це відповідальна справа, переважаюча більшість калуських нафтохіміків знають не із розмов та газетних публікацій. Неодноразово доводилося їм вести такі роботи як після планових зупинок на поточний ремонт, так і після капітального ремонту обладнання. Не обходилося і без вимушених зупинок установок.

Ось і тепер після трирічної перерви працівники «КАРПАТНАФТОХІМу» разом зі своїми колегами із підрядних підприємств, що задіяні в підготовці виробництв до пуску, докладають зусилля, свої вміння, знання, а часто і винахідливість, аби належно виконати поставлені завдання.

Чи не найбільше таких завдань доводиться нині вирішувати технологічному персоналу цеху з виробництва хлорвінілу та працівникам підрядних підприємств.

– У даний час, – розповідає його начальник Ігор Михайлюк, – дуже відповідальні роботи виконують працівники одеського підприємства «ЛК-УкрНафтоогазбуд» на колоні відділення хлористого водню, яка відіграє важливу роль у технологічній схемі установки. Зважаючи на це, за рекомендацією спеціалістів німецької фірми UНDE, за проектом якої вона була споруджена, при нормальній роботі виробництва необхідно раз у рік проводити ревізію та ремонт того чи іншого обладнання колони. І хоча наша установка працювала без перерви лише неповних три місяці, але довготривалий її простій викликав чимало запитань з приводу того, як вона себе покаже в час виходу з режиму простою і пуску.

І вже попередній огляд вузлів колони засвідчив, що рішення про проведення таких робіт було правильним. Бо хоча в цілому стан обладнання колони є задовільним, але, приміром, так звані тарілки, від яких залежить якість процесу відділення хлористого водню від дихлоретану та хлорвінілу, потребують ремонту, чим сьогодні і займаються працівники фірми з Одеси.

– Коли планується завершити ревізію колони і які ще нині роботи ведуться на майданчику цеху?

– Роботи з ревізії та ремонту обладнання колони передбачено завершити до 20 квітня. Що стосується інших, то вони нині ведуться буквально в кожному відділенні цеху. В даний час, зокрема, вже випробовуємо водооборотну систему. Проводимо обстеження трубопроводів та апаратів, які при потребі ремонтуємо. Ведуться нині відповідні роботи за участю бригад товариства «КАЛУШ КАРПАТ СЕРВІС» на печах піролізу й інших ділянках та вузлах установки.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

3357 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: