Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

На очисних спорудах у відстійнику відремонтували металоконструкції

04 січня, 11:58
Переглядів: 116

Незважаючи на те, що перший місяць року припадає багато свят і вихідних, але саме в ці січневі дні у цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод (очисних спорудах) ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ще довелося попрацювати ремонтникам одеської фірми «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ».

 Вони в одному з відстійників біологічного очищення всіх господарсько-побутових й органічних стоків завершили роботи, розпочаті наприкінці 2019 року.

– З метою забезпечення безперебійної та надійної роботи обладнання й устаткування цеху, – говорить його начальник Сергій Гандзюк, – спеціалістів «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖу» було залучено до ремонту опорних металоконструкцій переливного лотка. Вони повністю демонтували старі металеві підпори та встановили нові. На об’єкті працювали монтажники, газозварники, малярі.

За словами начальника цеху НіОПСВ, відремонтований відстійник знаходиться на завершальній стадії двоступеневого біологічного очищення всіх господарсько-побутових, в тому числі із житлових масивів міста, й органовмісних стоків та невід’ємною частиною усього технологічного процесу очищення стічних вод. Освітлені стоки після відстійників ще проходять стадію доочищення у біологічних ставках підприємства, що знаходяться в селі Томашівці, і лише після цього вже  повністю очищені вони потрапляють у  ріку Дністер.

Наш кор.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: