Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«Надіюся спробувати себе в ролі апаратника»

11 травня, 09:29
Переглядів: 86

Студенти з Дніпра проходять практику в цехах «КАРПАТНАФТОХІМу»

Керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», його відповідні служби продовжують активну співпрацю з вищими навчальними закладами України з метою залучення в структурні підрозділи підприємства молодих спеціалістів.

Згідно з діючою на підприємстві програмою «Час ставати професіоналом» з «КАРПАТНАФТОХІМом», нещодавно в його електротехнічному цеху проходили виробничу практику студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет». У свою чергу спеціалісти відділу роботи з персоналом були учасниками заходу «День кар’єри», який теж нещодавно відбувся на базі Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, та організували ознайомчу екскурсію для студентів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка» на виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

А минулого тижня в Калуш прибули студенти Українського державного хіміко-технологічного університету з міста Дніпра Людмила Бородіна, Владислав Парфьонов та Вікторія Чекотун.

– На сьогодні наше підприємство має угоду про співпрацю з 11 вищими навчальними закладами України, – розповідає провідний фахівець відділу роботи з персоналом Наталія Болецька. – І як не дивно, але більшу активність до співпраці проявляють нині студенти зі східних та центральних областей України. Ось і тепер у цеху з виробництва хлору та каустичної соди на посадах апаратників V розряду проходитимуть виробничу практику з Дніпра Людмила Бородіна та Владислав Парфьонов, а Вікторії Чекотун надана можливість проявити свої здібності на посаді апаратника піролізу в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену.

Керівниками виробничої практики в цих молодих спеціалістів-практикантів будуть наші досвідчені фахівці, зокрема старший майстер відділення електролізу, сушки та компримування хлору цеху ХіКСМ Анатолій Левченко та начальник цеху піролізу Михайло Псюк.

У ході розмови з Владиславом Парфьоновим вдалося дізнатися, що на підприємстві вони перебувають уже другий тиждень. За цей час пройшли навчання та здали відповідний іспит з охорони праці та техніки безпеки, а також ознайомилися з виробництвами та технологічними процесами випуску продукції. Він разом з Людмилою Бородіною пізнавали ази виробництва каустичної соди і хлору.

– З технологічним процесом їх виробництва ми були ознайомі з університету, – розповідає Владислав, – але ніяк не сподівалися побачити, а тим більше взяти безпосередню участь у випуску соди і хлору. – Тим більше за сучасним мембранним методом. Адже в нашому університеті основна увага в ході лекційних занять приділяється ще діафрагмовому методу, який, як мені розповідали, тут діяв ще в 90-их роках.

Вразили нас під час ознайомчої екскурсії своєю сучасністю й інші виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу». Адже до цього ми були знайомі і проходили практику на підприємствах зі старими технологіями, де не дуже хочуть навчати практичних навиків молодих спеціалістів.

Вікторія Чеконут, яка проходить виробничу практику в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену, теж висловиола своє задоволення від перебування на провідному підприємстві Прикарпаття.

– Хоча і хвилююся, але мрію і надіюся спробувати себе в ролі повноцінного апаратника виробництва. – Керівник моєї практики (М.І.Псюк – Авт.) обіцяє, що все буде добре…

Підготував Анатолій ГАЙОВИЙ.

0 коментарiв

Залишити коментар

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: