Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміки монтують нову установку з фасування ПХВ-порошку в однотонні біг-беги

04 грудня, 10:45
Переглядів: 97

Зміна ситуації на ринку продукції потребує постійного вдосконалення ведення виробничої та комерційної діяльності промислових підприємств. Зважають та реагують на це і в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ», де нещодавно приступили до реалізації нового інвестиційного проєкту в цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли.

– Проєкт нової установки з фасування ПВХ-порошку в однотонні біг-беги розробив проектний відділ нашого підприємства, – констатує начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк. – Обладнання для неї виготовлялося на базі ПрАТ «Гребінківській машинобудівний завод». З цим товариством і було укладено договір на монтаж і здачу установки «під ключ».

За словами начальника цеху з виробництва ПХВСС Володимира Трояна, потреба у технічній можливості збільшувати обсяг фасування готової продукції у біг-беги з великою насипною місткістю продиктована ринком збуту полівінілхлориду суспензійного. В Україні споживачі переважно хочуть отримувати ПВХ-порошок, розфасований у 800-кілограмові біг-беги. А в країнах Європи чи інших частин світу більшим попитом користується цей продукт у біг-бегах вагою одна  тонна. Наше підприємство не могло не відреагувати на цю вимогу ринку, а тому й було прийнято його керівництвом рішення про реалізацію цього проєкту.

Сьогодні в цеху з виробництва ПВХСС працює бригада спеціалістів ПрАТ «Гребінківській машинобудівний завод», яка, власне, й займається монтажем нової фасувальної установки та вже чимало запланованих робіт виконала.

За словами В. Стефанюка, роботи з монтажу металоконструкцій ведуться на завершальній стадії. Їх виконання становить майже 90 відсотків. Залишилося під’єднати трубопроводи та виконати ще деякі дрібні роботи.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: