Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміки ознайомили студентів із перспективами працевлаштування на підприємстві

04 грудня, 11:02
Переглядів: 131

Минулого тижня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся ярмарок вакансій. Проведення таких заходів в Івано-Франківську, де багато закладів вищої освіти, не новина, але в стінах ІФНТУНГ – це вперше.

– Ярмарок може бути надзвичайно корисним для студентів не лише випускних курсів, але й для друго-, третьо- і першокурсників, – наголосив у вітальному слові ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський.Фірми та підприємства мотивуватимуть студентів до навчання, надаючи їм можливість якомога швидше розпочати професійний розвиток та зрозуміти, які саме компетенції підвищуватимуть їхню конкурентоспроможність на ринку праці. З іншого боку, роботодавці матимуть нагоду підібрати та вишколити для себе «готового» працівника, якого можна відразу брати на роботу. Час для ярмарку вибрано теж невипадково, бо вже в грудні близько тисячі магістрів полишать alma mater та вирушать в самостійне професійне життя.

З метою залучення на підприємство молодих спеціалістів взяли участь у ярмарку вакансій і провідні фахівці відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Любов Сенів і Тетяна Корбецька.

– На ярмарку ми мали можливість поспілкуватися як зі студентами університету, так і з їхніми викладачами, – зазначає Л. Сенів. – Молодим спеціалістам здебільшого розповідали про перспективи працевлаштування в підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу». Зокрема, наголошували на тому, що на підприємстві для молодих спеціалістів передбачена оплата за навчання при здобутті другої вищої освіти, компенсація витрат на житло та проїзд, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет. Також студентів зацікавила інформація про проходження в «КАРПАТНАФТОХІМі» виробничої практики з можливістю стажування на майбутньому робочому місці.

Загалом проведення подібних заходів дуже важливе та потрібне як для роботодавців, так і для студентів. Роботодавці мають можливість презентувати свої підприємства, інформувати студентів про потребу в кадрах, умови та режим роботи, оплату праці. Випускники ж можуть задати запитання, відповіді на які їх цікавлять, представити себе як майбутнього фахівця за обраною спеціальністю та ін.

До слова, незважаючи на те, що на ярмарку було чимало потенційних працедавців, калуське підприємство користувалося серед студентів неабиякою популярністю.

Насамкінець варто зауважити, що в «КАРПАТНАФТОХІМі» завжди з радістю відгукується на запрошення на подібні заходи. Зокрема, напередодні провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька та начальник цеху з виробництва вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену Василь Хром’як побували на ярмарку вакансій у Національному університеті «Львівська політехніка».

Нагадаємо також, що фахівці, зацікавлені в працевлаштуванні в «КАРПАТНАФТОХІМі», можуть звертатися у відділ роботи з персоналом за адресою: м. Калуш, вул. Промислова, 4. Телефон для довідок 7-38-54.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: