Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміків на новорічному вечорі вітала Тіна Кароль

29 грудня, 11:16
Переглядів: 6830

У попередньому номері «НК» повідомлялося, що цього року вперше для усіх працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» організовуються новорічні вечори.

Оскільки організувати святкування одразу для всього колективу підприємства неможливо, то новорічні вечори проводилися у ПК «Юність» чотири дні. Перед конкурсно-розважальною програмою та святковим фуршетом до присутніх звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та голова об’єднаного профкому калуських нафтохіміків Олег Кушлик.

Іван Михайлович у своєму вітальному слові подякував усім працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу», які доклали максимум зусиль задля успішного відновлення виробничих потужностей підприємства.

– Ви (працівники. – Авт.) ще раз продемонстрували свій професіоналізм і довели усім, що нам під силу завдання будь-якої складності, – відзначив І. Підсадюк. – Наразі виробництва успішно працюють і ми нарощуємо обсяги виготовленої продукції. Нехай Новий рік буде для всіх нас щасливим і радісним!

Олег Дем’янович своєю чергою додав, що він не пригадує, щоб у виробничій історії був схожий приклад, коли після п’яти років «консервації», хімічне виробництво у короткі терміни успішно відновило роботу. Також він запевнив, що в наступному році розглядатиметься питання збільшення заробітної плати працівників.

Щодо новорічного вечора, який відбувся 21 грудня у ПК «Мінерал», то його відвідало чимало відомих людей і навіть зірка української естради Тіна Кароль, яка дала разом зі своїм музичним колективом годинний концерт наживо.

Не шкодували хороших слів на адресу керівництва та колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» під час виступів на урочистостях і перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови обласної ради Сергій Басараб та президент Івано-Франківської обласної торгово-промислової палати Андрій Левкович.

2250 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: