Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Насалик наголосив на важливості "КАРПАТНАФТОХІМу" для розвитку ринку продуктів нафтопереробки в Україні

20 квітня, 09:00
Переглядів: 7342

Міністр Ігор Насалик під час конференції «Карпатнафтохім 2017: нові можливості для технологій та бізнесу» наголосив на важливість підприємства для розвитку ринку продуктів нафтопереробки в Україні, зокрема, нафтохімічної промисловості. Про це повідомляє прес-служба Міністрества енергетики та вугільної промисловості.  

За словами міністра, модернізація та відновлення роботи підприємства  стануть  стимулом для розвитку нафтовидобування та нафтопереробки, розвитку наукового потенціалу, забезпечить зростання вітчизняної економіки та додаткові надходження  до державного бюджету України.Крім того, він зауважив, що підприємство важливе для розвитку Карпатського регіону, зокрема для  розв’зання проблеми працевлаштування місцевого населення, оскільки відновлення роботи підприємства дає можливість створення близько  трьох тисяч робочих місць.Міністр переконаний, що підприємство займе належне місце на ринку полімерної продукції.

Конференція «Карпатнафтохім 2017: нові можливості для технологій та бізнесу» відбулася вчора в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві .Під час заходу обговорено питання щодо стану та перспектив нафтохімічного ринку  Україні,  сфери застосування, нових технологій виробництва та якості продукції ТОВ «Карпатнафтохіму».

 

 

 

 

3004 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: