Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Навчалися міжнародних правил ведення торгівлі

27 вересня, 09:17
Переглядів: 148

Судячи з тої кількості новин, які поширюють працівники відділу управління персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», сьогодні питанню навчання кадрів керівництво підприємства приділяє підвищену увагу.

Ось і 19 та 20 вересня в заводоуправлінні підприємства був організований і проведений тренінг-практикум з питання використання спеціалістами комерційної служби міжнародних правил Інкотермс.

В цілому до навчання за участю відомого фахівця з питань зовнішньоекономічної діяльності, керівника міжнародних проєктів у сфері торгівлі, логістики та митної справи Сергія Свистіля було залучено 50 керівників і спеціалістів відділів логістики, митного оформлення та поставок піролізної сировини, реалізації продукції, матеріально-технічного постачання і комплектації устаткування, організації ремонтів і технічного розвитку, юридичного. Тобто тих осіб, посадові обов’язки яких пов’язані з веденням торгових операцій з партнерами, в тому числі й на міжнародному рівні.

– Курс навчання з правил, які регулюють питання доставки продукції від продавця до покупця з врахуванням змін, що відбуваються, дуже корисний для усіх спеціалістів, які займаються нині реалізацією продукції і мають тісні стосунки як з вітчизняними, так й іноземними фірмами-партнерами, – розповідає учасник навчання, керівник групи маркетингу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Богдан Білецький. – Належне розуміння існуючих міжнародних правил, що регламентують розподіл витрат та ризиків й інші питання, сприяє веденню партнерських стосунків, налагодженню нових зв’язків, зміцнює імідж та авторитет підприємства.

Наш кор.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: