Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Навчання – дистанційне, але вимоги до знань не змінилися

25 вересня, 08:49
Переглядів: 211

Минулий тиждень був насичений як для працівників відділу роботи з персоналом, так і багатьох інших підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» щодо організації та участі у дистанційних навчаннях зі спецдисциплін підконтрольних Держпраці України.

Так, приміром, з 16 по 23 вересня в такому режимі провели навчання для групи калуських нафтохіміків викладачі ТОВ «НКК-Калуш» зі спецкурсу «Правила охорони праці під час вантажо-розвантажувальних робіт». В останній день навчання його учасники складали іспит представникам комісії управління Держпраці в Івано-Франківській області, моменти якого й зафіксувала наш фотокореспондент.

Відповідно з 14 серпня та 22 вересня , за участю фахівців того ж «НКК-Калуш» та Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату ЖКГ, розпочалися довготривалі навчання двох груп працівників з професії «Стропальник».

Викладачі ТОВ «КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС» (м. Івано-Франківськ)  були залучені до навчання ІТП з спецдисципліни «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, пристроїв і відповідного обладнання».

Для групи інженерно-технічних працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» розпочалося 23 вересня дистанційне навчання з курсу «Охорона праці для посадових осіб».

За словами провідного фахівця-керівника групи відділу роботи з персоналом Ірини Білецької, усі  навчання із зазначених спецкурсів хоча і проходитимуть у дистанційному режимі, з самостійним вивченням матеріалу, але для всіх їх слухачів передбачені іспити, зважаючи на важливість цих знань у практичній діяльності працівників.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: