Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Назар Хоменко: «Не розумію, як Калуш із такими можливостями занепадає…»

16 жовтня, 10:08
Переглядів: 1481

Цьогорічна передвиборна кампанія з обрання голів міських, селищних і сільських рад, а також депутатів місцевих виборчих органів має ряд суттєвих відмінностей від усіх попередніх.

Бо передусім проходить в умовах коронавірусної інфекції, що не дає можливостей кандидатам на повноцінні зустрічі з виборцями, відвідування їх помешкань, проведення дебатів… Є ще чимало й  інших обмежень, на які слід нині зважати як майбутнім потенційним  головам тої чи іншої громади, депутатам, так і самим виборцям.

Не є у цьому контексті винятком і наш Калуш, який теж в очікуванні позитивних змін. Серед особливостей передвиборних перегонів на теренах міста є й те, що значну активність щодо обрання головою міської ради, її депутатами проявляє молоде покоління калуської громади.

Серед таких кандидатів – Назар Хоменко – заступник начальника цеху водопостачання та каналізації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який готовий серйозно поборотися зі своїми конкурентами за місце в Калуській міській раді.

А розпочалася наша розмова зі звичного в таких випадках запитання,що стосувалося біографії кандидата та його трудової діяльності.

– Народився я в Калуші, – говорить Назар Володимирович, –  одружений, виховуємо з дружиною двох дітей. – У свій час закінчив Калуський політехнічний коледж та Івано-Франкіський національний технічний університет нафти і газу. Перша офіційна посада – фасувальник шпалер у товаристві «Синтра». Під час реорганізації підприємства потрапив під скорочення. Того ж року працевлаштувався в ЗАТ «ЛУКОР». На підприємстві впродовж 13 років працював слюсарем-ремонтником, майстром, старшим майстром, начальником дільниці. У даний час – заступник начальника цеху ВтаК.

– А яка основна причина того, що вирішив стати кандидатом у депутати Калуської міської ради?

– Причин у мене є кілька. Насамперед та, що я не розумію, як з такими можливостями, з такими мільйонними податками від наших промислових підприємств, з такими працьовитими й ініціативними людьми Калуш занепадає. Я впевнений і знаю, що хочу і що можу зробити для нашого міста. І я вірю, що Калуш може не тільки розвиватися, а й стати одним з найкращих міст України з розвиненою промисловістю та інфраструктурою.

– Хто для тебе є взірцем, прикладом того, як слід працювати для громади, людей?

– Для мене взірцем був, є та буде в майбутньому мій батько Володимир Максимович, який пройшов шлях від слюсаря-ремонтника до начальника ремонтного управління, який завжди цінував у людях професіоналізм та людяність.

Що стосується роботи з громадою і людьми, то я завжди поважав та брав собі за приклад роботу українських волонтерів. Вони вміють організовувати і вирішувати ті найважливіші питання суспільства, нашіих воїнів на передовій. Ці люди щирі та всім серцем і душею віддані своїй праці. І ми в цьому не раз переконувались. Це, зокрема, допомога в період війни, пандемії, постійна боротьба за життя сиріт та хворих дітей. Як мовиться в народі, всі добрі справи робляться тихо, тому я також ніколи не стою осторонь проблем, особливо якщо це стосується дітей. Адже вони – наше майбутнє, і мені не байдуже, в якій країні, якому місті вони будуть жити.

– Як сприйняли твоє бажання стати депутатом колеги по праці?

– Більшість із них підтримують мою ініціативу стати міським депутатом. Маю велику надію, що як вони, так і калушани виборчого округу №3 підтримають мене і 25 жовтня.

– Коли будеш обраним, то вирішення яких питань будеш першочергово ініціювати?

– Насамперед я хочу ініціювати створення комісії з перевірки витрат бюджетних коштів за останні п’ять років.

Важливим питанням, яке потребує вирішення, є заміна обладнання в їдальнях дошкільних і шкільних закладів освіти міста та збільшення їх фінансування, а також встановлення у школах та садках твердопаливних котлів, що дасть змогу цим закладам бути незалежними від центральної системи опалення.

Також важливим проєктом, який можна реалізувати в Калуші, бачу переробку опалого листя. Для цього необхідна установка з переробки листя та виготовлення брикетів, що свою чергою дасть змогу забезпечувати цим паливом твердопаливні котли в школах та садках.

Такими, що потребують вирішення, є і заміна мереж водопостачання, частини ліфтів, утеплення фасадів будинків, облаштування пандусів, встановлення підземних сортуючих баків, заборона зрошування полів (фекаліями тварин) в денну пору підприємством «Гудвеллі Україна», модернізація системи очищення димових газів на підприємстві «Калуська ТЕЦ-Нова» й інші. Звичайно, все це робиться не за один день, але треба ставити ці завдання і впевнено йти до мети.

У нашому місті проживає багато цілеспрямованих та творчих людей, розумних, ініціативних та успішних підприємців. Я вірю в те, що цікаві ідеї та корисні плани можна реалізувати та пишатися своєю працею та своїм рідним містом.

Записав Степан ВАСИЛІВ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: