Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Обсяги зовнішніх торговельних зв’язків Калуша зростають

24 листопада, 11:35
Переглядів: 7208

За інформацією головного управління статистики в Івано-Франківській області, обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності м.Калуша за 9 місяців 2017 р. склали 97,4 млн дол. США, імпорту – 113,9 млн дол. США. У порівнянні з з відповідним періодом 2016 року обсяги як експорту, так й імпорту зросли в 2,7 раза.

За 9 місяців обсяг експорту на одну особу населення міста становив 1457,6 дол. США проти 542,4 дол. США за відповідний період попереднього року. Питома вага обсягів експорту товарів суб’єктами господарювання м. Калуша у загальнообласних склала 22%, імпорту – 26,7%. Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 61 країни світу.

Близько половини обсягів експорту товарів було відвантажено до Польщі, Туреччини та Російської Федерації, ще майже чверть – до Швеції, Білорусі та Латвії. Підприємства міста експортували переважно полімерну продукцію, різновиди пластмас та вироби з них, продукцію хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, деревину і вироби з деревини, мінеральні продукти та масу з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів.

Найбільші обсяги імпортних надходжень отримано з Польщі, Російської Федерації, Німеччини, Білорусі та Китаю. У структурі імпорту значні обсяги припадали на мінеральні продукти, продукцію хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, масу з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів, деревину і вироби з деревини.

І хоча в наданій головним управлінням статистики інформації жодним словом не згадується про ті підприємства та суб’єкти господарської діяльності, завдяки яким суттєво зросли ці показники, але не важко здогадатися, що це стало можливим після відновлення повноцінної роботи виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Отож, враховуючи те, що, починаючи з червня, калуські нафтохіміки лише нарощували потужності своїх установок, можна спрогнозувати, що до кінця року результати зовнішньоекономічної діяльності «КАРПАТНАФТОХІМу», а отже й Калуша зростуть ще більше.

3182 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: