Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Основне завдання – відновлення повноцінної роботи всіх установок

25 січня, 09:58
Переглядів: 303

Питанню відновлення обладнання та будівель після нещодавньої пожежі в одному з корпусів цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва етилену та поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» була приділена основна увага на нараді під головуванням генерального директора Івана Підсадюка та за участю його заступників та керівників виробництв, управлінь та відділів підприємства, що відбулася 23 січня.

На початку наради генеральний директор поінформував присутніх про те, що в даний час у звичному режимі працюють усі цехи виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди, управління забезпечення виробництв та інші підрозділи «КАРПАТНАФТОХІМу». Що стосується виробництва етилену і поліетилену, то його робота тимчасово призупинена для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

У період їх ведення та з метою недопущення зупинки установок виробництва ПВХСС і КС їх роботу було вирішено забезпечувати завдяки поставкам етилену з Угорщини, задля чого буде відновлено роботу етиленопроводу.

Особливу увагу присутніх Іван Підсадюк звернув на необхідність контролю за станом обладнання у період його тимчасової зупинки та дотриманні правил безпечної праці. З цього приводу начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів доповів, що все обладнання установок перебуває у стадії так званого гарячого простою, а його системи заповнені азотом. Своєю чергою начальник виробництва ПВХСС і КС Роман Созанський поінформував керівництво підприємства про стан справ у підрозділах з приводу виконання поставлених виробничих завдань.

Заступник генерального директора з управління персоналом Ігор Мацьків звернув увагу присутніх на необхідність більшої інформованості працівників зі станом справ на підприємстві.

– Це, – продовжував він, – засвідчують зустрічі керівників підприємства у колективах структурних підрозділів, що проходять нині. – Людей, зокрема, цікавить, що робиться для того, аби відновити повноцінну роботу підприємства.

На нараді виступили й інші керівники управлінь та відділів, а на її завершення генеральний директор підприємства Іван Підсадюк зобов’язав усіх присутніх дуже відповідально поставитися до виконання завдань, пов’язаних з ліквідацією наслідків пожежі та відновленням роботи всіх установок підприємства.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: