Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Повідомлення прес-служби ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

30 червня, 14:46
Переглядів: 21328

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» після багаторічного простою нині відновлює свою виробничу діяльність. Запуск установок підприємства потребує значних фізичних і моральних зусиль його працівників, адже тривалий простій не проходить безслідно.

Послідовність ведення технологічних операцій при пуску установки із виробництва етилену та відповідність параметрів технологічного режиму дотримуються у відповідності з технічною документацією фірми Linde» (Німеччина) – ліцензіара технології піролізу вуглеводневої сировини.

Пуск виробництва з виробництва етилену здійснюється на дизельному паливі, яке піддається висотемпературному розкладу на печах піролізу з утворенням цілої гами органічних сполук (етилену, пропілену, метану, етану, водню та інші) і до встановлення стабільного технологічного режиму роботи обладнання, згідно з проектом передбачається спалювання частини одержаних продуктів на факельній системі виробництва.

Технологічно факельна система передбачає мінімізацію техногенного впливу на навколишнє середовище у відповідності із дозвільними документами в сфері екології. В свою чергу факельна система призначена для попередження небезпечних ситуацій на пожежо-вибухонебезпечних виробництвах.

На підприємстві нині діє атестована санітарно – екологічна лабораторія, що обладнана сучасними приладами екологічного контролю, які обслуговує кваліфікований персонал. Працівники лабораторії під час пуску установок проводять щоденний моніторинг за станом атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони підприємства та в навколишніх населених пунктах.

Порушень по контрольованих показниках не було виявлено, що підтвердив у своїх недавніх висновках після проведених 102 проб повітря Калуський міськрайонний  відділ ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗу».

,В свою чергу пускові роботи з відновлення роботи підприємства знаходяться під постійним контролем  природоохоронних організацій та фахівців підприємства.

Прес-служба

2303 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: