Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Представники «КАРПАТНАФТОХІМу» і ПНУ ім. В. Стефаника провели спільну нараду

13 червня, 11:41
Переглядів: 401

12 червня у залі засідань «КАРПАТНАФТОХІМу» відбулася робоча нарада за участю фахівців підприємства та викладачів кафедри хімії Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, під час якої було обговорено можливість запровадження дуальної освіти та проблемні питання, які існують на тих чи інших виробництвах нафтохімічного комплексу.

Нагадаємо, що цій зустрічі передувало підписання між «КАРПАТНАФТОХІМом», ПНУ ім. В. Стефаника та Калуською гімназією ім. Дмитра Бахматюка тристоронньої угоди про співпрацю, згідно з якою всі сторони мають спільно працювати над удосконаленням систем профорієнтаційної роботи та триступеневої освіти.

Під час наради професор кафедри хімії Інституту природничих наук ПНУ ім. В. Стефаника Сергій Курта ознайомив присутніх з можливими варіантами навчання працівників підприємства за хімічними спеціальностями в їхньому закладі та перевагами дуальної освіти.

Представники «КАРПАТНАФТОХІМу» своєю чергою підготували для науковців ряд запитань щодо вдосконалення ведення тих чи інших технологічних процесів на виробництвах. Представники університету пообіцяли ознайомитися з ними і під час наступної спільної наради озвучити напрацювання щодо їх вирішення.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: