Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Роботи з очистки обладнання виконані вчасно і в повному обсязі

03 травня, 15:28
Переглядів: 7231

2 травня під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та за участю його заступників, керівників служб, управлінь та відділів підприємства відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій були підбиті підсумки виконання виробничих завдань за квітень та обговорені плани  робіт на травень.

На початку наради генеральний директор підприємства поінформував присутніх про те, що в період з 20 по 28 квітня на території установки з випуску етилену виробництва етилену і поліетилену велися планові роботи з очистки теплообмінного обладнання в режимі зупинки технологічного процесу.

– Всі ці дуже важливі роботи були виконані вчасно, без порушень і обладнання знову запрацювало згідно встановленого графіка,– розповідав присутнім Іван Михайлович. – І сьогодні перед колективом виробництва стоїть завдання вийти на планові показники з випуску якісної продукції.

У своїх виступах начальник виробничо-диспетчерського відділу Михайло Кизимишин доповів, що за підсумками минулого місяця підрозділи підприємства в повному обсязі виконали зобов’язання з випуску продукції, а заступник генерального директора з економіки та фінансів Ярема Рудик поінформував присутніх про те, що підприємство також виконало завдання з реалізації продукції та надходження коштів за неї.

На нараді також виступили начальники виробництв, керівники служб підприємства, які розповіли про стан справ у їх колективах і ознайомили присутніх з ходом виконання поставлених завдань.

Наш кор.

3232 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: