Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

31 липня, 10:01
Переглядів: 203

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники

На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк.

Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» розповів заступник генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань Ігор Мацьків.

– В усіх підрозділах підприємства, починаючи з березня, систематично проводиться дезінфекція приміщень з використанням як гіпохлориту натрію власного виробництва, так і розчину «Бланідас» та деяких інших засобів, – говоритьє Ігор Михайлович. – Для дезінфекції виробничих і адміністративно-побутових приміщень та інших будівель ми також продовжуємо використовувати переносний електричний туманоутворювач «Туман-Mfurbo». В місцях скупчення працівників, зокрема в санвузлах й інших, залишатимуться й надалі антисептичні засоби.

Продовжуватиме діяти в усіх підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу» масковий режим, а їх працівники систематично з розрахунку по дві захисні маски в день забезпечуватимуться ними. Його також обов’язково дотримуватимуться при проведенні оперативних та інших заходів за участю кількох та більше осіб.

Зважаючи на загострення ситуації із захворюванністю на коронавірус в останні дні, перед керівниками автопідприємств, які задіяні в перевезенні наших працівників на роботу і з роботи, поставлена обов’язкова вимога, аби вони забезпечили дотримання маскового режиму в салонах автобусів.

Що стосується роботи їдалень підприємства, то в їх діяльності не буде послаблення карантинних обмежень. Вони й надалі працюватимуть у режимі приготування обідів на виніс в одноразовому посуді.

Звернутися вчергове хочу до працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», які, перебуваючи на робочих місцях, відчули симтоми захворюваності. У разі їх появи слід перш за все повідомити свого безпосереднього керівника та звернутися в медичний пункт підприємства або до свого сімейного лікаря і вже діяти за їх рекомендаціями. В жодному разі не слід нехтувати найменшими проявами захворюваності.

А ще всім працюючим на підприємстві слід пам’ятати про дотримання запроваджених у державі та на Калущині зокрема карантинних обмежень за межами підприємства. Мається на увазі передусім дотримання маскового режиму в громадському автотранспорті, закладах торгівлі, в ході участі в різноманітних заходах, де також слід дотримуватися відповідної дистанції. Адже, як свідчить статистика, забезпечення необхідних санепідеміологічних правил суттєво зменшує ймовірність захворювання на коронавірусну інфекцію.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: