Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Спеціалісти NALKO обстежили водооборотні системи та обладнання установок

17 травня, 08:27
Переглядів: 3777

Як уже повідомлялося на сторінках «НК», у період з 20 по 27 квітня на установці з випуску етилену виробництва етилену і поліетилену велися роботи з очистки та ревізії теплообмінного обладнання. Задля належного проведення цих робіт установку на вісім днів було зупинено.

Саме в цей період у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебували спеціалісти американської фірми NALKO, зокрема з її представництва у Варшаві.

Які завдання вони виконували на підприємстві і чи був пов’язаний їх приїзд з веденням ремонтних робіт на установці з виробництва етилену, журналіст «НК» поцікавився в начальника технічного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Едуарда Маслова.

– Наша співпраця з фірмою NALKO триває більше 30 років, – розповідає Едуард Юрійович. – Особливо плідною вона стала після введення у дію сучасних виробництв хлору і каустичної соди та полівінілхлориду суспензійного. Згідно з укладеним договором між нашим підприємством та NALKO її спеціалісти приїжджають до нас через кожні два місяці. Під час перебування на підприємстві вони проводять сервісне обстеження водооборотних систем установок, їх технологічного обладнання, а після завершення цих робіт надають нам рекомендації з дозування реагентами систем та обладнання, які, до речі, теж нам постачає NALKO.

Що стосується останнього приїзду спеціалістів американської фірми, то попередньо ми справді їх попередили про ведення ремонтних робіт із зупинкою обладнання, що дозволило виконати додаткові операції з обстеження водооборотної системи установки та її обладнання.

– Ці обстеження проводяться на всіх установках виробництв?

– На кожній нашій установці вони змонтували так звані трассари-прилади, що контролюють стан водооборотної системи та технологічного обладнання, за якими дозується відповідна кількість необхідних компонентів у систему й автоматично регулюється. До речі, паралельно із роботою трассарів стан водооборотних систем і обладнання контролюють працівники лабораторій виробництв.

– Чи вже відомі результати роботи спеціалістів NALKO?

– Свої завдання вони виконали, підкоректувавши склад дозування систем необхідними реагентами. Наступний їх приїзд для проведення сервісного обстеження очікується наприкінці червня.

Хочу також сказати, що NALKO є нині однією з найбільших компаній світу з обробки води. Підраховано, що близько 80 відсотків великих промислових підприємств світу користуються її послугами  з очистки водооборотних систем та технологічних процесів.

На знімку: спеціалісти фірми NALKO та заступник начальника технічного відділу Андрій Андріїв.

Записав Анатолій Гайовий.

965 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: