Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Студенти «Львівської політехніки» – гості «КАРПАТНАФТОХІМу»

02 травня, 16:14
Переглядів: 14107

На сьогоднішній день проблема нестачі кваліфікованих кадрів на українському ринку праці, особливо на промислових підприємствах, є однією з найбільш актуальних. Турбує така ситуація і керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тому підприємство активно працює в напрямку залучення молодих фахівців – випускників коледжів, училищ і вищих закладів освіти, а також стимулює своїх працівників до підвищення кваліфікації.

Зокрема, в «КАРПАТНАФТОХІМі» діє програма щодо залучення молодих фахівців, у рамках якої студентам пропонують відвідати й ознайомитися з виробничими потужностями підприємства, пройти в його цехах виробничу практику і стажування, щоб отримати потрібний практичний досвід за фахом.

Чергова екскурсія студентів на «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася 27 квітня. Цього дня підприємство відвідало близько 30 студентів ІІІ і ІV курсів Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються за спеціальностями «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

– Напередодні до нас звернулося керівництво університету з проханням провести ознайомчу екскурсію на технологічні майданчики установок «КАРПАТНАФТОХІМу» для їхніх викладачів та студентів з метою поглиблення знань студентів, зокрема щодо роботи електротехнічного устаткування на промислових об’єктах та можливостей автоматизації технологічних процесів, ознайомлення з перспективами працевлаштування після завершення навчання, – розповідає провідний фахівець відділу підготовки кадрів підприємства Ірина Білецька. – Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу», звичайно ж позитивно відгукнулося на таку пропозицію й організувало перевезення учасників екскурсії до Калуша та назад до Львова.

Спершу гостям розповіли про підприємство, перспективи працевлаштування та провели інструктаж з охорони праці. До слова, на зустрічі був і голова Ради молодих спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Лазоришин, який також поспілкувався зі студентами й ознайомив їх із існуючими на підприємстві соціальними гарантіями для молодих спеціалістів.

Після цього студенти відвідали цехи виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди. Екскурсію для них провели старший енергетик виробництва ПХВСС і КС Ігор Лаврик, провідний фахівець відділу головного метролога Роман Бучинський та механік групи з обслуговування устаткування виробництва Олександр Шевага. Вони ознайомили гостей зі складними процесами випуску полівінілхлориду та каустичної соди, що викликало в них  захоплення і цікавість, тому було безліч запитань.

Після відвідин підприємства представниками «Львівської політехніки» їх гостинно прийняли в їдальні ВПУ №7. А на завершення поїздки студенти відвідали Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Екскурсовод музею, ветеран нашого підприємства Володимир Гудзоватий розповів про історію зародження промислового виробництва в місті, розвиток галузі, яка піднесла його, а також про здобутки підприємства, яке змусило заговорити про Калуш далеко за його межами, – КХМК, «Хлорвініл», «Оріана», «ЛУКОР», «КАРПАТНАФТОХІМ».

Додому студенти «Львівської політехніки» поверталися з масою нових і приємних вражень.

3992 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: