Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Студенти «Львівської політехніки» ознайомилися із сучасними виробництвами «КАРПАТНАФТОХІМу»

16 травня, 11:52
Переглядів: 176

В одному з попередніх номерів «НК» йшлося про те, що представники товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» побували в Національному університеті «Львівська політехніка», де зустрілися зі студентами Інституту енергетики та систем керування, Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту інженерної механіки та транспорту, щоб розповісти майбутнім спеціалістам про перспективи їх працевлаштування в підрозділах  підприємства.

Після цієї зустрічі студенти Інституту хімії та хімічних технологій виявили бажання приїхати на екскурсію на «КАРПАТНАФТОХІМ», а керівництво підприємства, своєю чергою, позитивно відгукнулося на таку пропозицію. Відтак 15 травня близько півсотні студентів ІІІ, ІV і V курсів вищезгаданого інституту НУ «Львівська політехніка» мали можливість побувати на виробництві поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди та виробництві етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Після відвідин підприємства студентів та викладачів «Львівської політехніки» гостинно прийняли в їдальні ВПУ №7. А на завершення поїздки вони відвідали Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», де екскурсовод музею, ветеран нашого підприємства Володимир Гудзоватий розповів про історію зародження промислового виробництва в місті.

– Раніше ми доволі часто зі студентами відвідували «КАРПАТНАФТОХІМ», але в роки простою підприємства ця співпраця дещо занепала, – зазначає доцент кафедри хімії і технології неорганічних речовин Андрій Слюзар. – Тепер, коли нафтохімічний комплекс відновив повноцінну роботу, ми знову налагоджуємо тісні зв’язки, адже ця співпраця є взаємовигідною…

– На мою думку, такі екскурсії є дуже потрібними та пізнавальними для наших студентів, – додає доцент кафедри технології органічних продуктів Тарас Чайківський. – Вони мають можливість ознайомитися із різноманітними виробничими процесами, сучасним обладнанням та технологіями. Сподіваюся, що наші тісні зв’язки з «КАРПАТНАФТОХІМом» надалі лише міцнішатимуть.

Студенти, з якими журналісту «НК» вдалося поспілкуватися після відвідин виробництв, не стримували своїх емоцій від побаченого й з радістю ділилися враженнями.

– Раніше мені ніколи не доводилося бути на такому великому і сучасному виробництві, – зазначає Юрій Липко. – Я просто вражений його масштабами… Також я для себе відзначив те, як тут професійно налагоджена робота: кожен працівник знає свої обов’язки та відповідає за їх виконання.

– Під час екскурсії нам розповідали, як виготовляється продукція і, відповідно, демонстрували роботу обладнання, – додає Ксенія Гринишин. – Мене вразило те, наскільки воно сучасне і багатофункціональне.

А студентка Тетяна Кузьмінчук, своєю чергою, зауважила, що їй було цікаво не лише побувати на підприємстві, а й більш детально дізнатися про діючу в «КАРПАТНАФТОХІМі» програму із залучення в його підрозділи молодих спеціалістів.

Насамкінець варто зауважити, що під час організації таких екскурсій керівництво підприємства оплачує проїзд студентів та їх харчування.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: