Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Студенти ПНУ ім. В. Стефаника відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ»

07 червня, 08:29
Переглядів: 155

Раніше на сторінках «НК» повідомлялося, що між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника та Калуською гімназією ім. Дмитра Бахматюка було укладено тристоронній договір про співпрацю.

Як результат, 5 червня близько 20 студентів спеціальності «Хімія» факультету природничих наук Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відвідали виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу» з ознайомчою екскурсією. Провідний фахівець відділу підготовки кадрів підприємства Ірина Білецька розповіла їм про переваги працевлаштування на «КАРПАТНАФТОХІМі», програму для молодих спеціалістів «Перспектива» та ряд інших соціальних гарантій.

Студенти в рамках екскурсії відвідали цехи та лабораторію виробництва ПХВСС і КС, де старший майстер (технолог) цеху з виробництва ХіКС-ММ Ігор Ткач, старший майстер відділення полімеризації і дегазації цеху з виробництва ПВХСС Віктор Гайдайчук та заступник начальника лабораторії Наталія Тимків ознайомили майбутніх спеціалістів з виробничими процесами та відповіли на запитання, які їх цікавлять.

Після цього студенти побували на виробничих майданчиках і в лабораторії виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та в цеху НіОПСВ.

Подбало підприємство і про харчування гостей.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: