Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Третій місяць поспіль на максимальних навантаженнях працює установка з випуску поліетилену

20 жовтня, 11:06
Переглядів: 5950

Залишилися вже в минулому хвилювання, безсонні ночі, термінові виклики, пов’язані з підготовкою і пуском обладнання виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». І хоча клопотів у калуських нафтохіміків вистачає й нині, але це вже далеко не те, що спостерігалося тут у травні і на початку червня.

– Про ті всі події ми добре пам’ятаємо, – розповідає начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, – а тому,  аби вберегтися від подібних проблем, ще з більшою відповідальністю дбаємо за стан та роботу обладнання. Зважаючи, що часто в ході ведення пускових робіт причинами виробничих неполадок була робота контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, а також компресорного та насосного обладнання, нині приділяється підвищена увага їх стану. І вжиті заходи, скажу відверто, дали позитивний результат.

На підтвердження цих слів повідомлю, що контрольна перевірка стану діючого обладнання та його можливостей працювати на максимальних потужностях, яку ми здійснили 4 вересня, дозволяють нам це зробити. Тож, починаючи вже з листопада, будемо збільшувати потужності установки етилену.

– Збільшення потужностей є свідченням того, що продукція виробництва продається?

– Це справді так, хоча ще буквально місяць тому ми мали проблеми з реалізацією поліетилену, бензолу, окремих фракцій установки етилену. Але нині вся продукція, слава Богу, має на ринку попит і відвантажується споживачам. Особливо радує те, що більш затребуваним став на ринку наш поліетилен. Установка з його виробництва, до речі, вже третій місяць працює на максимальних навантаженнях.

Записав Анатолій Гайовий.

2723 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: