Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Тропічний смачний ананас виріс у… приймальні

13 жовтня, 10:58
Переглядів: 2901

Було чому подивуватися журналісту «НК», коли вона завітала в приймальню заступників генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і побачила таке чудо природи.

Виростила, а точніше виплекала його в своєму кабінеті Наталія Русинкевич.

Так-так, це саме та Наталія, яка майже чотири роки тому разом із начальником відділу організації праці та соціальних програм Ігорем Мельником була основним героєм публікації на сторінках ще тоді часопису «Калуський нафтохімік». У ній, зокрема, йшлося про те, що в кабінетах Наталії та Ігоря… достигають лимони.

Розповідь про це зацікавила окремих читачів. Вони навіть просили, аби ми оприлюднили інформацію про те, що слід зробити, аби досягти такого успіху. І ось чергове досягнення Наталії Русинкевич.

Як з’ясувалося, вирощувала ананас вона протягом кількох років. І це вже другий плід, який порадував Наталю. І не тільки її.

– Частуватиму ним, як і в попередній раз, усіх, хто заходитиме в приймальню, а також своїх подруг, ділиться Наталія. – Смак першого плоду, вирощеного в кабінеті, дуже всім сподобався. Казали, що він має інший смак, ніж ті, що ми купуємо в крамницях і на ринку. І це справді так…

Наш кор.

На знімку Ольги Яреми: щаслива Наталія.

950 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: