Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Цехи підприємства відновлюють роботу після зупинкового ремонту

07 грудня, 08:54
Переглядів: 1079

5 грудня під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та за участю його заступників, керівників служб, управлінь і відділів підприємства відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій головним було питання завершення ремонтних робіт на виробництвах та підготовки обладнання установок до ведення пускових робіт.

На початку наради генеральний директор підприємства зобов`язав керівників усіх рівнів забеспечити належний пуск установок та їх виведення на робочий режим. Начальник виробничо-диспетчерського відділу Юрій Гриців поінформував присутніх про те, що станом на 5 грудня вже відновили роботу після зупинкового ремонту цехи розділення повітря, хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС. У стадії пуску нині перебувають цехи з виробництва хлорвінілу і поліхлорвінілової смоли суспензійної цього виробництва. На завершальний стадії і ремонтні роботи в цехах виробництва етилену і поліетилену, де також цього тижня розпочнуться роботи з пусконаладки .

ільш детально про хід робіт з пуску установок розповіли начальники виробництв етилену і поліетилену Іван Федорів та поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Роман Созанський. Начальник управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства Василь Кучер у своєму виступі звернув увагу присутніх керівників на дотриманні правил техніки безпеки в ході ведення пусконалагоджувальних робіт.

Виступили на нараді й керівники інших служб ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Наш кор. На знімку: генеральний директор Іван Підсадюк та головний інженер Василь Оленюк на установці з виробництва етилену.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: