Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У «КАРПАТНАФТОХІМі» підвищили увагу до дотримання карантинних вимог

28 січня, 09:27
Переглядів: 175

Черговий спалах захворюваності на коронавірусну інфекцію, що призвів до потрапляння Івано-Франківщини до «червоної» зони карантинних обмежень, позначився не лише на діяльності закладів освіти, культури та спорту, а й на роботі промислових підприємств, зокрема стратегічно важливого для регіону й України товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Наскільки це питання нині важливе для колективу свідчить те, що минулого тижня на двох оперативних нарадах під головуванням генерального директора підприємства Івана Підсадюка та за участю його заступників, начальників виробництв, управлінь та відділів, йому була приділена підвищена увага.

– Ми всі зобов’язані дотримуватися встановлених урядом карантинних обмежень та тих вимог, які передбачені відповідним наказом на підприємстві, – наголосив генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». – Керівники всіх підрозділів несуть безпосередню відповідальність за дотримання цих вимог. Адже установки нашого підприємства працюють у цілодобовому режимі, і ми не можемо допустити масового захворювання працюючих.

Про те, які протиепідемічні заходи вже впроваджені, або ще додатково передбачено впровадити у підрозділах підприємства, ми поцікавилися у начальника господарського відділу Богдана Дакуса та начальника управління з промислової безпеки, охорони праці та екології Василя Кучера.

– На підприємстві від самого початку, коли в державі оголосили про масове захворювання на COVID-19, – розповідає Б. Дакус, – був запроваджений обов’язковий масковий режим, а також вжиті інші заходи для запобігання інфекції. – І ми продовжуємо забезпечувати всіх працюючих як індивідуальними засобами захисту, так і всіма необхідними дезінфікуючими. На сьогодні ще додатково придбано 120 тисяч одноразових захисних масок для забезпечення ними працюючих у лютому. Придбано і є в наявності антисептичні спиртові засоби.

На підприємстві постійно проводиться санітарна обробка приміщень і транспортних засобів, які доставляють працівників на роботу і з роботи, а кількість рейсів автобусів у зв’язку із «червоною» зоною була збільшена. Для частини працівників знову встановлено дистанційний (надомний) режим роботи.

Місця постійного перебування працівників, зокрема побутові  приміщення, операторні, санвузли та побутові кімнати облаштовані  дозаторами з антисептичними спиртовими засобами для дезінфекції рук. При входах працівників в адмінприміщення, на пропускних пунктах та прохідних встановлено ємності з спеціальними памперсами з розчином гіпохлориту натрію для дезінфекції взуття. Кожних дві години, згідно з графіками проведення робіт з дезінфекції, у структурних підрозділах спеціальними оприскувачами проводиться обробка всіх виробничих приміщень розчином гіпохлориту натрію. Дверні ручки, столи та комп’ютерна техніка (мишка, клавіатура), якими користуються працівники, протираються антибактеріальним розчином Бланідас.

Розчином гіпохлориту натрію власного виробництва для проведення робіт з дезінфекції на сходових клітках, санітарних вузлах та в інших місцях скупчення працівників забезпечені всі підрозділи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Також один раз на тиждень у кожному структурному підрозділі проводиться додаткова обробка приміщень холодним аерозольним туманом за допомогою спеціального генератора холодного туману «ТУМАН -М turbo».

На підприємстві з перших днів епідемії було організовано і продовжується досі харчування всіх працівників комплексними гарячими обідами з доставкою їжі в одноразовому посуді на робочі місця.

  •  Перед працівниками нашого управління, – розповідає Василь Кучер, – були поставлені завдання щодо здійснення щоденного контролю як за дотриманням працюючими вимог, що передбачені «Заходами з проведення профілактичних робіт з метою запобігання поширенню коронавірусу», так і щодо забезпечення структурних підрозділів необхідними дезінфікуючими засобами.

Приділяється весь цей період підвищена увага до дотримання працівниками безпечної відстані під час приймання їжі. Також ми не залишаємо без уваги працівників сторонніх організацій, які залучаються до виконання на території підприємства певних робіт чи з надання послуг, зокрема водіїв вантажівок, які доставляють партнерам продукцію підприємства.

До сказаного варто додати, що на підприємстві було належно організовано щеплення працівників від коронавірусної інфекції в медичних пунктах підприємства, що дозволило досягти майже 100-відсоткового показника з вакцинації наших нафтохіміків. Ведуться нині перемовини з Калуським міським центром первинної медико-санітарної допомоги й щодо можливості щеплення працівників підприємства третьою так званою бустерною дозою вакцини.

Записав Анатолій Гетьманчук.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: