Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У «КАРПАТНАФТОХІМі» реалізується проєкт з впровадження IP-телефонії

14 серпня, 08:49
Переглядів: 237

З 3 по 6 серпня начальник служби зв’язку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Андрій Гриців перебував у Києві, де на базі сертифікованого центру пройшов навчання з курсу Grandstream Solutions Grandstream Certified Specialist.

Про те, яка мета цього навчання і чи матимуть здобуті знання застосування на практиці, журналіст «НК» поцікавився в Андрія Ярославовича.

– Сьогодні в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочато реалізацію  проєкту з впровадженням IP-телефонії – розповідає він. – З цією метою вже встановлені дві IP АТС станції в м. Калуш та м. Київ, що дозволить їм працювати як одна телефонна мережа, здійснювати набір телефонів між містами за звичайними 4-значними номерами, а також інтегрувати нові пристрої, мобільні телефони, звичайні аналогові телефони тощо.

Зазначена телефонія змонтована на обладнанні фірми Grandstream Networks, Inc, яка є провідним розробником і виробником інноваційних IP-телефонів і продуктів для широкосмугових IP мереж.

Варто зазначити, що ще донедавна оператори з побоюванням ставилися до використання IP-телефонії, вважаючи низьким рівень захищеності таких мереж. Але сьогодні вже можна говорити про те, що ІР-телефонія стала невід’ємною частиною управління бізнес-процесами. Пояснити це можна зручністю такого зв’язку, надійністю з високим ступенем шифрування і помірною вартістю IP-телефонії в порівнянні з аналоговим.

Для мене особисто навчання на курсах було корисним та необхідним тому, щоб набуті знання я міг передати іншим працівникам служби зв’язку. Важливе значення тут мало й те, що навчання передбачало, крім здобуття теоретичних знань, й практичні заняття з вирішенням завдань від проєктування до сценаріїв розгортання, встановлення та технічного обслуговування IP-телефонії. За їх результатами, до речі, були передбачені на англійській мові сертифікаційні іспити, які я успішно склав.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: