Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У колективах «КАРПАТНАФТОХІМу» проводяться навчання та перевірка знань працівників

14 вересня, 10:15
Переглядів: 56

Усім добре відома істина про те, що навчатися ніколи не пізно для працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» сьогодні особливо актуальна. Бо хоча основні виробництва підприємства через введення в країні воєнного стану було зупинено, але їх технологічний персонал виконує нині важливі профілактичні роботи з метою надійного збереження обладнання.

А ще в цей період у колективі калуських нафтохіміків організовуються спеціальні навчання з різних спеціальностей, щоб працівники могли як теоретично, так і безпосередньо на робочих місцях підвищувати свої знання.

 Особлива увага під час таких навчань приділяється питанню дотримання вимог промислової безпеки, охорони праці та знанню норм технологічного режиму, технологічних схем, постійних технологічних регламентів, методів безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, вимог до оформлення документів на виконання небезпечних робіт.

Як повідомив заступник начальника управління з промислової безпеки, охорони праці та екології  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Бумбу, ще наприкінці липня 2023 року на підприємстві був виданий наказ «Про позачергове навчання та перевірку знань».

– Основна мета такого навчання для працівників фактично всіх підрозділів підприємства полягає в тому, – розповідає Роман Федорович, –  щоб спеціально створені комісії з перевірки знань, у склад яких увійшли керівники нашого управління, начальники виробництв, управлінь, головні спеціалісти підприємства, щоб перевірити та оцінити готовність персоналу до виконання своїх посадових обов’язків, зокрема й до виконання робіт з пуску установок. – Значимість проведення такого навчання ще дуже цінне з тої причини, що за минулий період відбулися кадрові зміни в колективах цехів та інших підрозділах підприємства. а тому дуже важливо перевірити рівень їх знань та практичних навиків на нових робочих місцях.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: