Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У колективі калуських нафтохіміків спостерігається тенденція до омолодження колективу

19 квітня, 16:38
Переглядів: 15167

Про те, що керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та його засновники майбутнє підприємства, його розвиток тісно пов’язують із молодими спеціалістами, які працюватимуть у цехах та відділеннях, уже недноразово йшлося на сторінках «НК». Повідомлялося, приміром,  про участь спеціалістів підприємства в Дні кар’єри в Тернопільському національному університеті ім. І.Пулюя, розширення співпраці з Калуським політехнічним коледжем, Прикарпатським Національним університетом ім. В.Стефаника та іншими вищими навчальними закладами України.

А зовсім нещодавно в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», зокрема в його електротехнічному цеху, завершили свою виробничу практику студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Згідно із діючою на підприємстві програмою «Час ставати професіоналом з «КАРПАТНАФТОХІМом» калуські нафтохіміки шукають та пропонують й інші шляхи залучення молодих кадрів на підприємство.

Наскільки ефективною є ця робота і якою є сьогодні ситуація безпосередньо у виробничих підрозділах, ми поцікавилися у начальника цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли  суспензійної Володимира Трояна.

– У 2010 році, тобто з часу експлуатації установки, в колектив тоді прийшло багато молодих спеціалістів, які виявили бажання працювати на сучасному виробництві, – розповідає Володимир Анатолійович, – але вже через два роки, коли підприємство було зупинено, більшість молодих людей у пошуках заробітку та перспектив кращого облаштування свого життя, розрахувалися з роботи. Тоді для нас головним було залишити на робочих місцях кістяк колективу, який у будь-який час міг запустити виробницство.

Як відомо, зупинка виробництв підприємства тривала майже п’ять років. Але нам все-таки вдалося зберегти основних спеціалістів, тих, хто не лише сам вміє і хоче  належно працювати, а й готовий навчити азів тої чи іншої професії нових працівників.

А потреба в них виникла відразу, як тільки стало відомо про початок ведення  робіт з підготовки обладнання до пуску. В цей період у колектив прийшло близько 50 нових працівників, більшість з яких молоді люди до 35 років.–

Тож на сьогодні, – резюмує свою відповідь начальник цеху, – із 133 працівників цеху, 63 – молоді спеціалісти, за якими майбутнє як нашого виробництва, так і підприємства в цілому.

Чи  показовою є ситуація в колективі цеху з виробництва ПХВСС щодо молодих спеціалістів на фоні всього товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» ми поцікавилися у заступника генерального директора Ігоря Мацьківа.

– Ситуація майже аналогічна, – розповідає Ігор Михайлович. – У даний час спостерігається тенденція до омолодження колективу. Цьому сприяє як впровадження на підприємстві програми залучення молоді, так і надійна робота виробництв, зростання рівня заробітної плати працюючих й інших соціальних гарантій. Керівництво підприємства готове всіляко сприяти тим  молодим людям, хто хоче стати справжнім професіоналом.

Підготував  Анатолій  Гайовий.

На знімку: за роботою в операторній цеху апаратники полімеризації Петро  Іжакевич та Андрій Паньків.

Від редакції. Коли матеріал був підготовлений до друку стало відомо, що в минулі вихідні в Харкові на запрошення ректорату Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» побували провідний фахівець відділу роботи з персоналом Наталія Болецька та заступник начальника технічного відділу  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Андрій Андріїв, які взяли участь у заходах з приводу працевлаштування за спеціальностями випускників цього ВНЗ

.За словами Н. Болецької, активність та зацікавленність  студентів нашим підприємтсвом була значною, що, звістно, дуже тішило. Представники підприємства  зустрілися із випускниками, поділилися з ними інформацію про «КАРПАТНАФТОХІМ», ознайомили з положеннями програми залучення молодих кваліфікованих спеціалістів, відповіли на багато запитань та запросили   приєднатися до їх професійного колективу

3319 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: