Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У повітрі поблизу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не виявили перевищення шкідливих хімічних речовин

30 червня, 12:31
Переглядів: 6392

Калуським міськрайонним відділом ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗУ» в червні цього року проведено моніторингове обстеження атмосферного повітря в 4 контрольних точках.

За інформацією прес-служби Калуської міської ради, спеціалісти взяли 102 проби повітря на межі санітарно-захисної зони ТОВ «Карапатнафтохім» та в житловій зоні (вул. Зелена, Б.Хмельницького, проспект Л.Українки).

За результатами досліджень визначені концентрації шкідливих хімічних речовин: хлористого водню, хлору, бензолу, етилену, пропілену, фенолу, діоксину сірки не перевищують граничнодопустимих концентрацій і відповідають вимогам «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», затверджених т.в.о. Головного державного санітарного лікаря України від 03.03.2015 року.

 

2804 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: