Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виготовлено першу партію поліетиленової плівки

25 травня, 13:55
Переглядів: 14081

Цех з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів вже технічно майже готовий до пуску. Тут до стовідсоткової експлуатаційної готовності технологічного обладнання, систем, трубопроводів фактично залишилося виконати лише деякі ремонтні роботи та ліквідувати поодинокі пропуски, виявлені в процесі підготовки та пуску систем. Про це повідомив начальник цього підрозділу виробництва етилену і поліетилену Ярослав Шепіда.

– На сьогодні у нас задіяні в роботі водооборотна система, яка працює в режимі циркуляції, факельна система й системи очищення та компресії азоту і водню, – говорить Ярослав Федорович. – Зауважень до їхньої роботи немає. Практично все вже підготовлено до пуску й на відділенні гранулювання поліетилену.

У цеху ще працюють спеціалісти товариства «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС», які проводять ремонт резервного компресора водню та ревізію і ремонт клапанів однієї із систем вивантаження продукту.

Минулого тижня на відділенні фасування ввели в роботу плівковий екструдер і виготовили покривну поліетиленову плівку для пакування готової продукції. А цього вчора знову включити в роботу екструдер та виготовили обгортальну плівку для упакування партій виробленого поліетилену.

Азот, водень, гексен та пару середнього тиску цех ВГЕїПіС вже отримав і тут використовують їх в процесі підготовки технологічного обладнання  до пуску. Залишилося отримати тільки етилен, щоб можна було сказати, що цех всім забезпечений для проведення пускових операцій.

Василь Ткачук.

3998 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: