Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У цеху з виробництва хлорвінілу працювали спеціалісти фірми BASF

04 жовтня, 09:14
Переглядів: 154

 

2 і 3 жовтня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебувала група спеціалістів німецького концерну BASF. Гості провели зустріч з керівництвом виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди, а також побували в цеху з виробництва хлорвінілу.

– Спеціалісти концерну BASF прибули до нас, – розповідає заступник начальника виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди з технічних питань Мирослав Герець, – у зв’язку з тим, що в цеху з виробництва хлорвінілу нині проходить процес переходу зі старого каталізатора оксихлорування на новітній виробництва саме компанії BASF. – І для того, щоб цей перехід відбувся з дотриманням всіх регламентних вимог виробника, було вирішено запросити технічних спеціалістів цієї фірми.

Спеціалісти концерну BASF провели обстеження реактора оксихлоруванння та зафіксували всі технологічні параметри його роботи. На основі отриманих даних вони надали нам відповідні рекомендації, які керівництво і персонал цеху врахують у ході експлуатації установки. Але в основному впродовж цих двох днів ми спільно з німецькими спеціалістами оптимізовували технологічний режим роботи реактора оксихлорування.

– ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є одним із найбільших наших партнерів в регіоні, – наголошує менеджер з продажів концерну BASF у Східній Європі Іван Новошинський. – Ми ж є компанією, яка не лише продає хімічну продукцію, а й такою, що пропонує своїм партнерам новітні технології та рішення. Технічний супровід завжди входить у наш пакет послуг, а тому ми радо і оперативно відгукнулися на запрошення керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Сподіваюся, що наші рекомендації допоможуть вивести каталізатор в оптимальний режим роботи, а це відповідно стане запорукою надійної роботи установки та нашої подальшої співпраці.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: