Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

В Україні нарешті запрацюють індустріальні парки

24 січня, 09:27
Переглядів: 245

Цього тижня затвердили необхідні документи, зокрема порядок включення до реєстру індустріальних парків, а також порядок його ведення.

Про це йдеться на Facebook-сторінці прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

За його словами, процедура включення до реєстру індустріальних парків буде проходити максимально швидко та бізнес-орієнтовано, інформує «НК» з посиланням на «Вікна».

"У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків", — переконує Денис Шмигаль.

За прогнозами урядових експертів та незалежних аналітиків, завдяки розвитку індустріальних парків Україна може отримати від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій, запевняє очільник уряду. 

"Індустріальні парки стали ефективними точками зростання для економік Польщі, Чехії, Туреччини, Південної Кореї, і ми плануємо використовувати найкращий досвід цих країн, аби вони запрацювали і в Україні", — додав Денис Шмигаль.

Як  уже повідомлялося, минулого року у Калуші було створено перший індустріальний парк.

Ініціатором створення індустріального парку є ТзОВ "Ч.А.С.".  Парк розташований на земельній ділянці загальною площею 18,7306 га за адресою: м. Калуш, вул. Івано-Франківська, 24 (виробничі приміщення колишнього заводу «Карпатнафтомаш»). Строк функціонування індустріального парку — 30 років.  Згідно розробленої концепції індустріального парку пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: машинобудування; виробництво машин та приладів електротехнічної промисловості;  деревообробне та меблеве виробництво; металообробна промисловість;  виробництво оздоблюваних матеріалів; виробництво будівельних та теплоізоляційних матеріалів; переробка полімерів, виробництво пластмасових виробів.

На території індустріального парку планується створити близько 1200 робочих місць.

Також Калуська міська рада погодила створення індустріального парку в Боднарові і має намір ще один створити на території колишніх виробництв ВАТ "Оріана".

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: