Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Відповідальний період для начальників цехів виробництва ПВХС і КС

03 липня, 14:17
Переглядів: 12358

Минулого тижня на виробничих майданчиках установок ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжувалися пускові робти та їх виведення на належні потужності.

Кореспондент «Вісті нафтохіміків» побував у п’ятницю 30 червня, на виробництві поліхлорвінілової смолисуспензійної та каустичної соди (ПВХС і КС).

Начальника цеху з виробництва поліхлорвнілової смоли суспензійної Володимира Трояна зустрів у той момент, коли він поспішав у відділення фусування готової продукції. Тож на запитання про те, чим нині займається колектив підрозділу відповів коротко:

«Хочемо випробувати нові види тари. Не всіх споживачів продукції задовільняє наша традиційна – біг-беги, мішки… А в цілому всі готуємося до повноцінної роботи».

Людно було в операторній цеху з виробництва хлорвінілу. Були тут присутні начальник цеху Ігор Михайлюк, його заступнки, представники товариства «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС». Їх зосереджені обличчя свідчили про важливість моменту. Адже буквально напередодні запрацював реактор прямого хлорування, отримали дихлоетан. На черзі поетапне введення в дію інших стадій цього непростого виробництва.

З начальником цеху з виробництва хлору і каустичної соди Володимиром Оленичем зустрілися у залі електролізу. Володимир Степанович на відміну від своїх колег був більше налаштований до розмови.

– Чесно скажу, мені та всьому персоналу приємно, що вже п’ять із дев’яти електролізерів фактично працюють і їх робота нас задовільняє. Дуже добре, що була вчасно проведена заміна мембран. Тож усі сумніви щодо працездатності обладнання вже позаду,– розповідав він.

А ще В.Оленич запропонував зайти в операторну підрозділу, де познайомив зі старшим майстром відділення електролізу і компріювання водню і хлору Анатолієм Левченком. На думку начальника цеху, то за такими спеціалістами майбутнє виробництва.

Наш кор.

На знімку: в операторній цеху з виробництва хлору і каустичної соди (зліва направо) старший апаратник електролізу Андрій Пашник, старший майстер зміни Ігор Колодій, старший апаратник електролізу Галина Левченко, Володимир Оленич і Анатолій Левченко.

2142 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: