Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Вісім електролізерів у цеху з виробництва ХіКС-М "КАРПАТНАФТОХІМу" вже можуть експлуатуватися

25 травня, 14:33
Переглядів: 1286

У відділенні електролізу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом продовжується монтаж одиничних елементів електролізерів. Цю відповідальну роботу виконує бригада працівників ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» під наглядом та керівництвом механіка цеху Степана Ботюка.

– Сьогодні ремонтники сервісного підприємства працюють у дві зміни, – говорить начальник виробництва ПХВС і КС Микола Шпарій. – За цей робочий час вони встигають зібрати та змонтувати на електролізер до 15 одиничних елементів, що складаються з анодних і катодних півчаш та мембран.

Щодо мембран, то багато з тих, що раніше експлуатувалися та під час простою виробництв зберігалися відповідно до рекомендацій фірми UHDE, було замінено на нові й відремонтовані в Німеччині. Фактично ними укомплектовано одиничні елементи на шістьох електролізерах. А загалом на сьогодні повністю змонтовані всі одиничні елементи на вісьмох електролізерах, які вже можуть експлуатуватися. Ремонтникам залишається тільки дозавершити монтаж одиничних елементів на одному електролізері.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: