Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Які перспективи в «КАРПАТНАФТОХІМу»?

20 квітня, 10:37
Переглядів: 3115

Про це на форумі в Києві говорили представники двохсот компаній і фірм переробників продукції підприємства.

19 квітня в Києві в готелі «Інтерконтиненталь» відбулася конференція на тему «КАРПАТНАФТОХІМ-2017: нові можливості для технологій та бізнесу». У цьому представницькому форумі, що пройшов у період активної підготовки виробництв Калуського нафтохімічногокомплексу до пуску, взяли участь представники з майже двохсот підприємств України, Польщі, Туреччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Росії та Білорусі.

З вітальним словами перед учасниками конференції виступили міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, президент Союзу хіміків України Олексій Голубов, а також генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін. З доповідями про існуючі нині технології виробництва нафтохімічної продукції, її фасування, доставку споживачам перед присутніми на форумі, переважна більшість яких представляла переробні підприємства, виступили перший заступник генерального директора – головний інженер Іван Підсадюк, заступник генерального директора Олександр Болецький та начальник технічного відділу Едуард Маслов. В обговоренні доповідей представників єдиного в Україні підприємства-виробника нафтохімічної продукції, зокрема полімерної, в числі інших взяли участь й керівники переробних компаній.

На конференції також були присутні та виступили спеціалісти аналітичних агентств, науково-дослідних установ України та генеральний директор підприємства «Техінсервіс» Ігор Щуцький, який нині є одним із акціонерів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Анатолій Гетьманчук.

132 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: