Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«З усіх нафтохімічних підприємств України повноцінно працює лише «КАРПАТНАФТОХІМ»

23 травня, 15:14
Переглядів: 289

17 травня в місті Кременчузі на базі місцевого підприємства з виробництва технічного вуглецю відбулися збори Союзу хіміків України, в яких взяв участь заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександр Болецький.

Журналіст «НК» зустрівся з Олександром Ярославовичем і попросив прокоментувати цю подію.

– Відразу хочу висловити своє задоволення від того, що Союз хіміків завдяки перш за все енергії та ентузіазму його президента Олексія Голубова в Україні існує, – наголосив він. – Ця, по суті, громадська організація є хорошим помічником, а в певних випадках і рушійною силою для багатьох вітчизняних підприємств галузі в ході вирішення тих чи інших питань. І те, що на цьому зібранні були представлені керівники всіх нині існуючих підприємств галузі, підтверджує, що такий об’єднуючий орган нам потрібен.

– На зборах були представники як хімічних, так і нафтохімічних підприємств?

– Усі вони, наскільки мені відомо, запрошувалися. І коли з хімічних підприємств хоча й не на повну потужність, але працюють такі, як черкаський «Азот», «Рівнеазот», й деякі інші, то ситуація на нафтохімічних підприємствах України нині вкрай важка. Винятком є лише наш «КАРПАТНАФТОХІМ». Всі інші підприємства, зокрема такі потужні нафтопереробні заводи, як Дрогобицький, Надвірнянський, Одеський, а також Горлівський «Стирол», нині простоюють. З діючих в Україні НПЗ частково працює лише Кременчуцький. Складною є нині ситуація й на інших вітчизняних нафтохімічних підприємствах.

Наскільки представницьким був склад учасників зібрання і що особливо запам’яталося?

Минулого року збори Союзу хіміків проходили в Калуші на базі нашого підприємства й тоді його учасники відзначали хорошу організацію та участь у них перших керівників регіональних органів влади та поважних гостей. Тож і цьогорічні господарі в особі адміністрації ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» теж все належно організували і запросили представників Полтавської обласної держадміністрації, ЦК галузевої профспілки, керівників міста, представників ЗМІ, зокрема й всеукраїнських.

Що стосується вражень, то мені особливо імпонувала та увага, яка приділялася з боку учасників зборів, виступаючих, а також гостей до діяльності нашого підприємства. Я вже не вперше брав участь у такому заході, але на цьому мені було по-справжньому приємно. Я був гордий за своє підприємство,  за те, що ми робимо, що нас цінують.

Не вдаючись у деталі всієї інформації, яка прозвучала на зібранні, скажу без перебільшення, що промисловість України, зокрема й нафтохімічна галузь, перебувають нині у великій кризі, а тому слова про те, що виробництва з випуску поліетилену, полівінілхлориду суспензійного, соди каустичної і хлору «КАРПАТНАФТОХІМу» працюють на повних навантаженнях, сприймалося як щось надзвичайне.

Особливо присутніх цікавило те, як нам вдалося відновити роботу виробництв після такого тривалого простою. Доводилося ділитися спогадами про цей справді дуже пам’ятний період в історії підприємства. А ще відповідати на запитання, що стосувалися реалізації продукції, адже те, що вона має нині попит як на ринку України, так і за його межами, теж дуже важливо для стабільної роботи.

З виступів, які прозвучали, запам’яталися слова міського голови Кременчуга про те, наскільки важлива для економіки міста повноцінна діяльність його потужних стратегічних підприємств, адже тоді бюджет міста має гарантовані щомісячні грошові надходження.

Записав Анатолій Гайовий.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: