Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміки допомагають формувати гуманітарні вантажі для фронту та мешканців потерпілих районів

20 травня, 08:26
Переглядів: 204

Колектив ФСК «Нафтохімік» об’єднаного профкому товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» після російського повномасштабного вторгнення в Україну вже з перших днів березня переорієнтував свою звичну в мирний час діяльність на роботу в умовах воєнного стану. Її у важкий для країни час поєднує з волонтерською, допомагаючи формувати з отриманої звідусіль гуманітарної допомоги вантажі для відправлення на фронт та мешканцям потерпілих районів.

– Два наші найбільші зали, в яких до війни займалися працівники нафтохімічного підприємства, їхні діти та бажаючі мешканці Калуської міської територіальної громади ігровими видами спорту та фітнесом, а також проводилися різні змагання, ми надали під склади для приймання та видачі гуманітарної допомоги з-за кордону та від територіальних громад Калуського району, – говорить голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович. – Тут нині продовжують працювати волонтери й добровольці різного віку під керівництвом заступника начальника управління соціального захисту населення Калуської міської ради, голови міськрайонної організації Спілки української молоді Володимира Климентія.

Працівники спортклубу Віктор Панасько, Петро Федоришин, Галина Солецька, Оксана Війкович, Лілея Сененко, Ірина Таній активно допомагають їм у вантажно-розвантажувальних, сортувальних, складувальних, пакувальних роботах, сприяють у проведенні рахунково-облікових операцій. Також власними силами ми забезпечуємо прибирання залів та охорону об’єкта, де перебувають на тимчасовому зберіганні запаси гуманітарного продовольства, одягу, взуття, лікарських засобів, виробів медичного призначення та багатьох інших речей для підрозділів територіальної оборони, захисників України, населення в окупованих рашистами містах і селах та внутрішньо переміщених осіб, які втекти з районів активних бойових дій і проживають в Калуській міській територіальній громаді.

Незважаючи на те, що в умовах воєнного часу ми працюємо в режимі чотириденного робочого тижня, при потребі кожен з нас виходить на роботу і у вихідні, щоб займатися волонтерською діяльністю. А черговий працівник перебуває у ФСК «Нафтохімік» постійно, бо гуманітарні вантажі можуть привозити до нас і в суботу та неділю.

За словами Богдана Володимировича, від початку війни в «Нафтохіміку» розвантажили вже понад 50 вантажних мікроавтобісів та дві багатотонні вантажівки, якими доставили гуманітарну допомогу з різних держав Європи. Крім того, привозили різну благодійну допомогу від територіальних громад Калуського району. Наприклад, перед святом Воскресіння Христового волонтерські та громадські організації з міста й старостинських округів Калуської МТГ звезли паски та інші великодні наїдки, які після чину освячення поїхали на фронт до воїнів з Калущини та інших захисників України.

– Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, який створений і ефективно працює в Калуші, швидко реагує на всі проблеми щодо забезпеченості ЗСУ та населення районів країни, де ведуться активні бойові дії, – говорить Богдан Войтович. – За його заявками вже енну кількість тонни гуманітарної допомоги, сформованої у ФСК «Нафтохімік, доставлено до місць призначень у Київську, Харківську, Сумську, Запорізьку, Донецьку області, а також в інші «гарячі» точки України.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: