Аліна Філіпович – чемпіонка України з вільної боротьби серед дівчат свого віку

15 листопада, 11:13
Переглядів: 497

9-12 листопада в Києві в залі Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2006 років народження. Збірну команду Івано-Франківської області представляли на ньому більше двох десятків спортсменів, які в особистому заліку вибороли сім медалей.

Зароблені ними та іншими прикарпатськими борцями залікові очки дозволили команді юнаків нашої області за підсумками загальнокомандних змагань посісти почесне перше місце й отримати від організаторів чемпіонату України кубок за таке високе спортивне досягнення. Дівчата, яких у складі збірної області було тільки шестеро, вибороли дев’яте загальнокомандне місце.

Серед вихованців калуської школи вільної боротьби чемпіонкою країни стала майстер спорту України Аліна Філіпович. Ця дівчина із села Станькова Верхнянської ОТГ, яка від четвертого класу займається в заслуженого тренера України, директора ДЮСШ «Сокіл» Миколи Пукіша, посіла перше місце у ваговій категорії до 57 кг, впевнено перемігши у фінальній сутичці за «золото» Марію Мізюрко з Київської області.

Ще дві медалі чемпіонату України з вільної боротьби здобули юнаки Дмитро Солоджук («бронзу» у ваговій категорії до 45 кг) і Сергій Михайлишин («срібло» у ваговій категорії до 71 кг). Обидва калуські борці є вихованцями заслуженого тренера України Юрія Кірілова.

Варто відзначити, що організатори чемпіонату України нагородили всіх його переможців і призерів не лише медалями й грамотами, а й грошовими сертифікатами в розмірі 4 тис. грн за зайняте перше місце, 3 тис. грн – за друге і 2 тис. грн – за третє місце.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

На знімках: чемпіонка України зі своїм тренером Миколою Пукішем; з кубком на найвищій сходинці п'єдесталу Юрій Кірілов.