Андрій Квятковський і Тетяна Кіт – у ТОП-10 найсильніших борців світу

04 листопада, 22:00
Переглядів: 79860

20-28 жовтня в столиці Угорщини – Будапешті відбулася головна борцівська подія 2018 року. Тут на килимах спортивно-розважального комплексу «Папп Ласло Спортс Арена» проходив чемпіонат світу з трьох стилів боротьби. У складі чоловічої та національної збірних України змагалися з найсильнішими борцями та борчинями планети четверо вихованців калуської школи боротьби. Та, на жаль, цього разу здобути медалі чемпіонату світу їм не судилося.

Найкращий шанс піднятися на подіум мав учасник Олімпійських ігор 2012 і 2016 років, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський. Але калуський борець, який виступав у ваговій категорії до 70 кг, у півфіналі програв сутичку чинному чемпіонові Азії Адаму Барирову, а в поєдинку за «бронзу» не осилив кубинця Франкліна Кастілло. До цього Андрій Квятковський переміг болгарина Георгія Колієва й киргиза Еламана Уулу та в підсумку посів на чемпіонаті світу п’яте місце.

У жіночій боротьбі до ТОП-10 найсильніших борчинь світу ввійшла калушанка, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Кіт. Виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, вона у сутичці 1/8 фіналу перемогла полячку Роксану Засіну, але потім поступилася американці Джакаррі Вінчестер й вибула з подальшої боротьби за медалі чемпіонату світу.

Також у Будапешті честь України захищали калушанки Христина Береза у ваговій категорії до 53 кг та Ірина Чихрадзе (Харів) у ваговій категорії до 57 кг. Вони посіли на чемпіонаті світу з жіночої боротьби відповідно 18 та 14 місце.