Андрій Квятковський і три калуські борчині здобули медалі міжнародного турніру

01 серпня, 16:32
Переглядів: 116

27-29 липня в Стамбулі пройшов рейтинговий міжнародний турнір з вільної боротьби серед чоловіків і жінок «Yasar Dogu», в якому Україну представляли аж 30 спортсменів. З них кожен другий виборов медаль цих престижних змагань.

Повернулися з Туреччини з нагородами і четверо вихованців калуської школи вільної боротьби. У складі жіночої національної збірної України, яка посіла перше місце в командному заліку, чемпіонкою міжнародного турніру у ваговій категорії до 57 кг стала Ірина Чихрадзе-Харів. У цій же ваговій категорії бронзову медаль здобула Тетяна Кіт. А калушанка Христина Береза посіла третє місце у ваговій категорії до 53 кг.

У змаганнях серед чоловіків відзначився Андрій Квятковський, який виступав у ваговій категорії до 70 кг. Він став віце-чемпіоном міжнародного турніру, поступившись через травму у фінальній сутичці суперникові з Індії.

Близьким до стамбульського подіуму був і Андрій Свирид, але у бронзовому фіналі вагової категорії до 65 кг він, на жаль, програв сутичку учасникові Олімпійських ігор 2012 року, бронзовому призерові чемпіонату світу та триразовому чемпіонові Азії Даулету Ніязбекову з Казахстану.

На знімку: українські борчині – переможці турніру в командному заліку.