Андрій Свирид – бронзовий призер чемпіонату Європи U 23

10 червня, 17:49
Переглядів: 727

На чемпіонаті Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, що проходить в столиці Туреччини – Стамбулі, вчора бронзову медаль здобув для України вихованець калуської школи вільної боротьби, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Свирид.

Калуський борець, який потрапив у великий спорт завдяки тренерові-викладачу ДЮСШ «Сокіл» Миколі Пукішу, на змаганнях в Туреччині виступав за чоловічу національну збірну України у ваговій категорії до 65 кг. У сутичці 1/8 фіналу Андрій Свирид переміг суперника з Грузії з рахунком 5:3. Потім поступився азербайджанцю Анванбеку Далгатову, але оскільки він вийшов у фінал, то калушанин отримав право на втішну сутичку й при позитивному для нього результаті потім ще й поборотися за бронзову медаль чемпіонату Європи U 23.

Можливість здобути її Андрій не втратив. Він переміг і болгарського спортсмена (15:6), і наступного суперника вже у сутичці за «бронзу» німця Нікласа Дорна (7:4). Причому наш земляк важливі бали, які гарантували йому медаль, здобув на останніх секундах сутички.