Баскетболісти "Калуша-ПНУ" розпочали рік з двох перемог над "Ужгород-УжНУ"

21 січня, 10:04
Переглядів: 423

Обидва домашні матчі "Калуша-ПНУ" проти БК "Ужгород-УжНУ" пройшли у впертій боротьбі і завершились на користь команди Олега Пелеха, інформує  Sport.if.ua

18 січня на майданчику калуської ДЮСШ "Сокіл" господарі поступались за підсумками першої половини зустрічі - 32:26. А переломити хід гри на свою користь команда Олега Пелеха зуміла на старті четвертої чверті - завдяки ривку 6:0 господарі більш впевнено почували себе на паркеті і довели матч до заслуженої перемоги (79:75). Найкращим на майданчику став калушанин Іван Рожак, що накидав у кошик суперників 33 очки, а Олександр Бартоломеєв і Артем Следюк напрацювали на дабл-дабл.

18 січня. БК "Калуш-ПНУ" - БК "Ужгород-УжНУ" - 79:75 (17:15, 15:21, 27:23, 20:16)

За подібним сценарієм пройшла і недільна гра між суперниками. Протягом всього матчу суперники йшли пліч-о-пліч і лише за півтори хвилини до фінальної сирени калушанам вдалось окреслити свою перевагу - п'ять очок поспіль від Івана Рожака дозволили схилити шальки терезів на свою користь (76:74), а два заключні кидки з лінії штрафних від Володимира Педенка підбили остаточні 78:74. Знову найвлучнішим у матчі став Іван Рожак - 31 очко та 12 підбирань.