Береза і Свирид – чемпіони України в категорії U-23

15 лютого, 11:38
Переглядів: 315

У Полтаві пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років, в якому взяли участь понад три сотні спортсменів з усіх регіонів країни. Ці змагання водночас були головними у відборі претендентів до складу національної збірної України для участі в чемпіонатах Європи і світу у віковій категорії U-23. Відбудуться вони відповідно 2-11 червня в Туреччині та 10-19 листопада в Румунії.

За результатами проведених поєдинків, що проводилися в спортзалі Головного управління Національної поліції України в Полтавській області, вибороли право представляти збірну нашої країни на цих міжнародних змаганнях і вихованці калуської школи вільної боротьби. Майстер спорту України міжнародного класу Христина Береза, з якою працює заслужений тренер України Юрій Кірілов, стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 53 кг. У фінальній сутичці вона на туше перемогла студентку IV курсу Львівського державного університету фізичної культури Тетяну Польову, а до цього здолала ще чотирьох суперниць, не дозволивши їм здобути жодного бала.

Також звання чемпіона країни здобув майстер спорту України міжнародного красу Андрій Свирид, якого виховав у борця високого класу заслужений тренер України Микола Пукіш. Він посів перше місце у ваговій категорії до 65 кг, перемігши у фіналі борця зі Снятинщини, студента Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, майстра спорту України Івані Білейчука з рахунком 4:0.